Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmassági vizsgálat új...

Eszter_Ke kérdése:

Alkalmassági vizsgálat új munkahelyre - megfázáskor is?

Figyelt kérdés
A héten alkalmassági vizsgálatra kell mennem, mivel új munkahelyre megyek, de nagyon csúnyán megfáztam. Szerintetek, elmehetek így, vagy mit csináljak? Szerintetek, vizsgálni is fog? Van tapasztalatok alkalmasságival mostanában? Iroda munkát fogok végezni.

2016. nov. 2. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden munkahelynél más, de vérnyomásmérés meg látásvizsgálat az kb. mindenhol van. Menj be nyugodtan, legfeljebb mondod, hogy náthás vagy, de úgysem arra kíváncsiak.
2016. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utánna vagyok, de nem adta meg. Mondtam, hogy megvagyok fázva, de azt mondta, hogy menjek be. Volt látás vizsgálat, vérnyomásmérés a doki meghallgatott, de azt mondta, hogy majd 1 hét múlva vissza johetek. Semmi mást nem mondod, miért?
2016. nov. 4. 13:44
 3/3 anonim válasza:
Nem vagy egészséges, és szerintem nem hallani tisztán a tudo és szív hangokat. Nyugodj meg, egy hét múlva ismét meghallgat és nem fog ebbol gondot okozni.
2016. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!