Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes megpróbálnom a kasszás...

Érdemes megpróbálnom a kasszás munkát, ha nagyon rosszul bánok a számokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetemistaként diákmunkát keresek (külföldön), és a kasszás/árufeltöltő munkakör az egyik legkézenfekvőbb, mivel fix jövedelem és kiszámítható munkaidő. Szívem szerint csak árufeltöltőnek jelentkeznék, de azt önmagában nem igazán keresnek, inkább vegyesen kasszás munkakör mellé.


Kérdésem az: ha világéletemben szörnyű voltam matekból és nagyon rosszul számolok fejben, illetve bizonytalan vagyok számokkal, azért érdemes még megpróbálni egy kasszás munkakört? A nyelvet beszélem felsőfokon, de kicsit attól félek a hétköznapi beszédet nem érteném meg. (német nyelv)


Akinek van kasszásként tapasztalata, megosztaná velem? Milyen szempontból megterhelő, mennyi idő alatt tudott beletanulni, mennyi ideig tanították stb.?


Köszönöm előre is!


2016. nov. 6. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Mert ha jól értettem, ha ki is írja a gép, hogy mennyit kell visszaadni, neked az is problémásabb, mint másoknak általában, hogy kivedd a pontos visszajárót.
2016. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én különórákra jártam és mégis szóbeliztem matek érettségin annyira rossz voltam most pénztáros vagyok. Eleinte biztos nehéz lesz, de pár hét/hónap alatt belejönnél pláne ha a kollégáid is segítőkészek (Ausztriában rengeteg magyar dolgozik). Próba szerencse, ha nem tetszik legalább kipróbáltad magad.
2016. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!