Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetne bírni ezt a munkát,...

Lehetne bírni ezt a munkát, érdemes lenne megpróbálnom?

Figyelt kérdés
munkanélküli vagyok egy ideje, most lakhelyemen vidéki kisvárosban egy gyrosozóban lenne lehetőségem elhelyezkedni konyhai kisegítőként. érdekelne, de félek is tőle, sosem volt tapasztalatom ilyesmiben és ezen a kis helyen egy jól megszokott csapat dolgozik, ha abszolút kezdőként odakerülök nemtudom mennyire lassítanám csak a munkát. beszélgettem a főnökkel ma, ő is huszas éveiben jár talán mint én, és nagyon keres valakit. feladatként az összes előkészítést említette, heti 4 vagy 5 napban. és hogy "bele kell tanulni", nála minden máshogy megy mint a többi vendéglátós helyen. feltételnek alapvető dolgokat adott meg, higiéniát, pontosságot, egy pörgős fiatalos munkalehetőségnek tűnik.
2016. nov. 5. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Munka nélkül vagy. Mi vesztenivalód lehet? Legrosszabb esetben akár 1 nap után még a próbaidő alatt felmondasz, ha nem tetszik...
2016. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!