Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szánalmasnak számítok, ha...

Szánalmasnak számítok, ha megmondom a főnöknek, nem vagyok hajlandó egy olyan kollégával együtt dolgozni, akitől félek?

Figyelt kérdés

Okok:


- minden mozdulatomba beleköt

- kiabál velem

- egyszerűen lefagyok amikor rám ordít vagy megfenyeget

- láthatóan élvezi amikor rettegésben érzem magam mellette


Rólam pár szó


35 éves férfi vagyok 31 éves koromba pszichiátriai osztályon kezeltek generalizált szorongással és egyéb személyiségzavar diagnózissal.


Gyerekkorom nem volt, a szüleim állandóan ordibáltak velem, bármit csináltam semmi nem volt jó, belém nevelték, hogy hülye vagyok.


Az általános iskolába mindennap megvertek, megaláztak, kigúnyoltak ezért mai napig is fájdalmasan gyötörnek az emlékek.


Sokszor van öbgyilkossági hajlamom és negatív gondolataim, egyszerűen nem tudok a múlt szenvedéseinek emlékétől megszabadulni



2016. nov. 15. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles vele együtt dolgozni, de lehet, hogy munkát kell keresned. Minden esetre erről azért beszélhetnél a főnökkel, mert a közös munka rovására mehet, ha ilyen összeférhetetlenség van, és az a cégnek sem jó.

Neked viszont nem ártana egy jó pszichológus.

2016. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem szánalmas, senki se kíváncsi egy idegbeteg munkatársra, nálad meg a pszichés probléma is jelen van.
2016. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem oldódik meg a dolog és szeretnéd, én szívesen "elbeszélgetek" a kollégáddal. Feltéve persze, ha pesten van a munkahely. Utálom az ilyen embereket.
2016. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
nem hiszem hogy a fonokodnek kell megoldani a te egeszsegugyi problemadat.
2016. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ordibáló fenyegetőző kötekedő emberrel én sem dolgoznék.
2016. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a főnöknek senki egészségügyi gondjait megoldani, de a súrlódások megszüntetése az ő érdeke is, mert ha a kollégák emiatt nem tudnak eléggé hatékonyan dolgozni, azt a főnök pénztárcája is megérzi céges bevételek szintjén.
2016. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Es akkor most kapasbol elhisszuk egy idegroncs minden szavat´? Lehet egy normalis ember nem is hallana "ordibalasnak" a kollega kommunikaciojat, es plane nem erezne fenyegetve magat mert nincs uldozesi maniaja...
2016. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok idegroncs, mégis tudom, hogy vannak ilyen tapló kollégák, akikkel nem lehet együtt dolgozni. Speciel a saját nagyanyám is eléggé összeférhetetlen, de ő nem csapatban dolgozott, szóval soha nem volt ilyen gondja munkahelyen, csak a családban.
2016. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

68%, te mindenhol ottvagy? Aztán írj továbbra is ugyanilyen hasznosakat meg szépeket... Vagy tudod mit? Ha nem megy, akkor kopj le innen -.-


Szerintem nem szánalmas, magad miatt és a munka hatékonysága miatt sem lenne jó, ha elhallgatnád. Ilyen emberrel szerintem nem sokan dolgoznának egyébként, én minden késlekedés nélkül megbeszélném a főnökkel.

2016. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Az a helyzet, hogy én is kiabáltam már munkatárssal. Rettentően zavaró tud lenni, ha a másik teljesen életképtelen és hiába kéred szépen, hiába ülsz le vele megbeszélni, próbálsz segíteni, egyszerűen képtelen felfogni, amit mondasz. Egy olyan ember, akit pszichiátrián is kezeltek, olyan szorongási problémákkal küzd,hogy öngyilkossági hajlamai vannak bizony tényleg lehetséges, hogy kiborítja még a legbéketűrőbb embert is, ha az adott munkakör hajtást, prögést igényel. Ettől függetlenül persze nem szabadna megfenyegetni és egyáltalán nem számít szánalmasnak, ha emiatt szól a főnöknek. Arra szeretnék utalni, hogy a helyedben mérlegelném valóban nekem való-e az adott munkakör mert, ha nem lehet fölösleges kollégával hajbakapni és egyszerűbb új munkahelyet keresni. ha viszont úgy érzed, hogy ez igenis egy nekedvaló munkahely, akkor szólj a főnöködnek.
2016. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!