Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy azért kellett...

Volt olyan, hogy azért kellett távoznod egy munkahelyről, mert túl jó voltál?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy többre lettél volna képes, mint amiket rádbíztak.

Magad mondtál fel, vagy kirúgtak?


2016. nov. 15. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja. Én mondtam fel. Elegem volt, hogy primitív feladataim voltak és napi 1-2 óra meló.


Nem biztos, hogy ez volt a legértelmesebb döntésem, mivel én pocsék vagyok munkakeresésben, de azért nem bántam meg.

2016. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább olyan volt, hogy ültek rajta 1 hétig, és végül ezért nem engem választottak. Akkor nagyon sajnáltam, mert nagyon szimpatikus volt a közeg, de belegondolva, talán ez volt a jó döntés. ( Bár sajnálom azért)
2016. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálam olyan volt, hogy egy igazán jó helyen eltöltöttem az 5 hónap gyakornoki időmet

meg voltak velem elégedve, én is szerettem ott lenni,

de azt mondták, hiába is szeretnék ott maradni, nem lehetne, mert van 2 felsőfokú nyelvvizsgám, és ők fizetnek nyelvpótlékot, így meg "túl sokat" keresnék

az átlagnak nincs még egy nyelvvizsgája se, esetleg úgy alkalmaznának, hogy nem kapom meg a munkaszerződésben szereplő kb a fizetésem 35%-át nyelvpótléknak

hagytam őket a fenébe

2016. nov. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3, szóval úgy fizetnek nyelvpótlékot, hogy nem fizetnek :)
2016. nov. 20. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!