Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy munkahelyről kisétáltatok? Valami nem tetszett, felhúztak stb?

Figyelt kérdés
Mondjuk elkezdtetek dolgozni, majd olyan pl. 9 óra fele leléptetek? Ti már tettetek ilyet? Csak úgy kérdem mással történt e már ilyen.
2016. júl. 2. 17:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem, de egy közvetlen kolléganőm megtette egyszer.
2016. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Haragszol erre a kolléganődre?

2016. júl. 2. 17:49
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem , jót röhögtem rajta mikor meghallottam, hogy lelécelt úgy 11.00 körül egy szép nyári napon . Ez történt egyébként 2014-ben .
2016. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Akkor jó.


Én a héten tettem meg. Egész egyszerűen nem tudtam tovább elviselni azt a fejetlenséget. Valahova meg mindig behívnak, van mérnök diplomám. Nem tudtam tovább elviselni a kollégák hülyeségeit.


Ennyi.

2016. júl. 2. 17:55
 5/29 A kérdező kommentje:
Beültem az autóba kedden azt viszlát. Még reggel.
2016. júl. 2. 17:56
 6/29 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen :D A kolléganőm sem szólt senkinek, összecsomagolt, aztán se szó se beszéd kisétált a kapun . A biztonsági őr nem látta volna azt hitte volna az aki kereste, hogy a föld nyelte el .
2016. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, azóta se bántad meg.

Léptem ki már cégektől kellemetlen főnökök miatt, de nem ilyen villám módra.

2016. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem bántam meg. Felmondásom már elküldtem a cégnek.


Személy szerint nem szeretem ha agyon hülyítenek egy cégnél. Meg olyan szerencsétlenke kollégák is voltak. Interneten találtam a céget.


Lesz következő. Ennyi.

2016. júl. 2. 18:07
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. Nem tudtam elviselni a főnököm baszogatását. Épp telefonon beszéltünk, amikor megmondtam neki, hogy na jó, nekem ebből elég és hazamentem. Rendeztük még a papírokat, azóta nem láttam.
2016. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Egyik munkatarsam is ezt csinalta... elment bulizni egyik este es 3 napig senkinek sem vette fel a telefont. Siman elkuldtek neki a cuccait postan.
2016. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!