Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eljöjjek a munkahelyről vagy...

Eljöjjek a munkahelyről vagy mivel tudnám őket sakkban tartani?

Figyelt kérdés

A munkaidőm most olyan hogy kettőt 12 órázok, és 2 napot vagyok itthon, mocskok mert 1 hónapban egyszer igyekeznek becsábítani pár embert egy túlórára ami szintén 12 óra lenne és így elég durva hogy 3-at mennék, mikor az egy pihenőnapom reggelén mennék haza, már másnap reggel megint kezdhetném a délelőttös 2 napomat.

Mondtam hogy hanyagoljanak ezzel, délelőttbe még elvállalom, de éjszakásnál felejtős, rögtön zsarolni kezdett a műszakvezetőnk, aki nálam 40kg-val kevesebb és kis csitri. Hogy akkor elintézi hogy az órabér emelésem ami elvileg kiváltság, fogják visszaveszik és soha többet nem adnak semmi előrelépést, most egy gépkezelői képzés maradék 2 kategóriájára kaptam lehetőséget amit a cég fizet, ezt is visszafizettetnék velem....

Azt állítják hogy van egy bizonyos % amit teljesít a dolgozó, és az enyém illetve haveromé a legkisebb % a műszakban. Ez csak a saját hülyeségük, hogy ha mondjuk sok a meló akkor berángatni 1 főt hogy ne legyen zűr, vagy máshol is van ilyen?


2016. aug. 31. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az órabér emelés meg ilyen juttatások visszavonása és megtagadása szerintem már jogilag is megkérdőjelezhető.


A képzések, amit a munkaadód fizetett ki, de nem dolgoztad le és hamarabb kilépsz, azt természetes, hogy visszafizettetik veled(nézz utána a tanulmányi szerződésnek).


Egyébként kicsit zavaros a leírásod. A munkaidő még tiszta de a többi nem.

2016. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha havonta 1× pár embert akarnak becsalni túlórára, akkor eszerint csak többhavonta fordul elő, hogy neked kellene menni, de az se akaródzik. Plusz te vagy az egyik leggyengébb melós a műszakban, de elvárod, hogy becsüljenek meg.

Ezek alapján ne csodálkozz, ha nem fognak.

Mi is kinézzük magunk közül a lassú+lusta kollégákat, pláne, ha miattuk is nekünk kell bevállalni a rá jutó túlórákat.

2016. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy itt ezek szerint köteleznek rá, és nem önkéntes jellegű. Semmi gond nem volna ha nem kérdeznének erről, se gyerekem, számlákat nem kell még fizetnem, otthon élek, menjen az aki családos.
2016. aug. 31. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer azt írod "igyekeznek becsábítani ", most meg, hogy köteleznek. Hazudozol itt össze-vissza.

Olvasd vissza a saját mondataidat, mert zagyvaságokat írsz összefüggéstelen mondatszerkezetbe.

2016. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!