Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szoktatok válaszolni ha a...

Mit szoktatok válaszolni ha a főnök nekiáll felmondással fenyegetőzni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer fordult elő ilyen.

Megmondtam, hogy rendben, holnap hozom a felmondólevelemet. Utána heteken át nyalizott, hogy ő nem úgy gondolta.

2016. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő ilyen, de ha bármikor előfordulna, pontosan ugyanúgy reagálnék, mint az első.
2016. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megpróbálok/tam felmondani :D
2016. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ki akarnak rúgni, akkor kirúgnak, a fenyegetőzés azt jelentené, hogy nem tudnának nélkülözni, szóval nem tartanék attól, hogy meg is teszik.
2016. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kései Sirató ***** válasza:
Azt mondanám, hogy létezik munkaügyi bíróság, ha felmondasz, akkor jó nagy pert akasztok a nyakadba, ha valóban felmondanának, ezt meg is tenném. A szomszédomat a MC Donalds-ból rúgták ki, és majdnem 2 millió forintot ítélt a bíróság a szomszédom javára, amit a MC kénytelen volt kifizetni.
2016. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen... Aztán a főnök csak nézett, mikor két nappal később beadtam a felmondásomat, és közöltem, hogy hétfőn új helyen kezdek. Ez pedig előtte való péntek volt.

Mivel a szerződésem olyan volt, amilyen, nem akart volna a munkaügyi bíróságra menni a felmondási idő miatt... Ebben biztos voltam.


Mikor kérdezte, hogy de hát miért, hogy, mi van? Akkor mondtam, hogy nem éreztem már biztosnak a munkahelyemet, ahol fenyegetnek, hogy kirúgnak, ott hosszú távra nem lehet tervezni.


Nem mondhatnám, hogy könnyű szívvel engedett el, sőt... De így járt!

2016. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondanám, oké.

Ha utána nyalna, hogy jaj így meg úgy, megmondanám, engem ne fenyegessen és ez volt első és utolsó amikor megtette.

2016. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek ilyet azért mondanak, mert valójában azt akarják, hogy menjünk magunktól?


Nekem sem kellett kétszer mondani, én is felmondtam annó.

2016. nov. 16. 15:16
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
Még majdnem meg is vertem. :D Csak azért mert főnök, ne játsza meg magát.
2016. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"a fenyegetőzés azt jelentené, hogy nem tudnának nélkülözni"


Ez nem biztos. Lehet, hogy csak egyszerűen nem akarnak rögtön kirúgni. Én először is próbálnék igazodni ahhoz, hogy mit kéne tennem, hogy ne rúgjanak ki. Aztán ha elfogadható, akkor megcsinálnám, változtatnék a szorgalmamon, stb.

2016. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!