Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én vagyok szemét a többiekkel?

Én vagyok szemét a többiekkel?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim 1-2 ember kivételével mindannyian utálnak. Eleinte nem is értettem, mi bajuk van velem, aztán hallottam másoktól, hogy szerintük bunkó vagyok. Közbe szerintem ők viselkednek úgy velem, mint valami kutyával kb. Van egy nagyobb pofájú csaj, aki néha olyan dolgokat mond nekem meg csinál velem, hogy legszivesebben ott helyben verném szájba, egyszer pl. tesi órán ugrókötelezni kellett és a tanár kirakta az ugróköteleket egy nagy halomba, hogy mindenki vegyen ki belőle egyet, én meg mikor sora kerültem, alig tudtam kivenni egyet, mert össze voltak gabalyodva. Erre az a csaj pont mögöttem állt és látta, hogy kinlódok az ugrókötelekkel, ezért odajött, FÉLRELÖKÖTT és rám ordibálta, hogy "Eriggyé' má' innen, b_zdmeg, már egy órája itt vagy!!" Majd ő is nekiállt kigörcsölgetni a köteleket és mikor vagy 2 perc szenvedés után kibogozta, a szó szoros értelmében hozzám vágta az egyiket.

Vagy mondjuk volt olyan, hogy kémiából TZ-t irtunk és pár ilyen kis hülye p/csa kitalálta, hogy ők majd összeülnek 6-an egy kupacba és egymásnak súgnak meg ilyesmi. Én meg először beültem egyik barátnőm mellé az első padba, csak ő meg mondta, hogy megigérte a másik barátnőnknek, hogy mellé ül, úgyhogy átültem a mögötte lévő padba. Erre odajött hozzám egy másik osztálytársam, hogy neki a tanár azt mondta, hogy előre üljön,szóval álljak már fel, hogy oda tudjon ülni a haverjával. Erre már kicsit ideges voltam, hogy mindenki fellállit, közbe átültem a 3. padba, ami akkor még tök üres volt, mire az egyik csaj odajött és mondta nekem, hogy menjek már onnan, mert ők a barátnőivel együtt akarnak ülni 6-an, mert nem igazán tanultak, én meg ekkor már megmondtam, hogy nem ülök el onnan, mert már alig van szabad hely meg unom hogy ő a 3. ember, aki felállit a helyemről, üljön akkor ő máshová. Erre elült a másik padsorba és fennhangon, hogy mindenki hallja, megjegyezte, hogy milyen "kedves" vagyok, hogy nem tudom odaengedni és most miattam lesz 1-es a témazárója. Mintha én tehetnék arról, hogy nem tanul..

Szóval kb ilyesmiket csinálnak. Szerintetek is én vagyok a bunkó?


2015. aug. 26. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem másért utálnak. Lehet hogy beképzeltnek tűnsz mert csendes vagy, vagy mert hangos, akármi... Mindig kicsesznek valakivel egy osztályban.


Én általánosban voltam kiközösítve és naponta bántalmazva amíg iskolát nem váltottam csak mert jó tanuló voltam és kevés barátom volt... Velem is megcsinálták ezt a "de bunkó vagy" dolgot, miközben ők voltak kib-szott nagy parasztok:

- Ha elkérték egy írószerem és odaadtam, vagy nem adták vissza vagy direkt hozzámvágták, mellém dobták a földre

- Ha nem adtam a saját kajámból (miközben nekik is volt és mindig volt náluk pénz) önző köcsögnek lettem titulálva

- Ha nem engedtem hogy lemásolják a leckémet, nem akartam megcsinálni helyettük akkor is én voltam a bunkó (és az ilyen az osztályban egész nap beszólt, piszkált, nem hagyott békén, de azt hitte hogy két percnyi mézesmázas könyörgés a napköziben majd mindent elfelejttet velem)

Szánalmas nagyképű majmok ezek.

2015. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy veled is igy bántak :/ Amúgy birom, hogy velem is ilyenek, ha tőlem kell valami, akkor már úgy beszélnek velem, mintha öribarik lennénk :D Szánalmas.
2015. aug. 26. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiközösített vagy, és ez a baj. Nem akarnak megismerni.

Tudják ők nagyon jól, hogy visszahúzódó vagy, talán egy kicsit tesze-toszta (nem sértés volt), és valószínűleg azt is, hogy lelkizős. Ezért is mondják rád, hogy bunkó vagy, hogy még jobban rágörcsölj a dologra.


Pont nem rég írtam egy kérdéshez válaszként, hogy ha sokat engedsz valakiknek (példa itt, hogy mindig elültél amikor szóltak) akkor egy idő után természetesnek fogja venni, hogy mindent megcsinálsz neki, és erőszakossá, követelőzővé fog válni.


Szóval ha engedsz nekik, akkor csak még rosszabb lesz!

Azt tanácsolom, hogy legyél olyan, amilyennek ők látni akarnak. Legyél bunkó velük (csak azzal aki megérdemli). Ne tegyél meg nekik semmit amit mondanak.


Én ezeket tanácsolom. Tudom ciki, de mindenképpen mondd el a dolgokat a szüleidnek, ők azért vannak, hogy segítsenek, kérj tőlük tanácsokat.

2015. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. aug. 27. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!