Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki eltudja ezt magyarázni,...

Zuzu0717 kérdése:

Valaki eltudja ezt magyarázni, normálisan? éretlen vagyok még, és tudatlan.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy jövő nyáron ballagok az általános iskolámból.Már megvan hova szeretnék menni,milyen szakra.Nos ugye van barátom,aki már dolgozik.A sulihoz nagyon közel van.Abban kérném a tanácsokat,tapasztalatokat,véleményeket.Hogy iskola után bebírnék e menni barátomhoz? Szigorúan veszik ezt az egészet a főnökök,vagy az a lényeg hogy ne zavarjuk a többi munkást munka közben? Tehát jó esély van arra hogy nem törődnek az ilyenekkel?Vagy kitessékelnének? Nagyon félek hogy ezért ,kirugnák a barátom vagy kevesebb fizetést kapna vagy valami.De szeretnék iskola után elnézni hozzá,mindenképpen.De nemtudom a főnöke(i) engedik e,vagy nagy ívbe letolják. Neharagudjatok ezért az idióta kérdésemért,tapasztalatlan vagyok,és éretlen,munkahelyi szabályokkal meg törvényekkel.Várom az értelmes válaszokat.Elfogadom a pozitívot,negatívot egyaránt.Köszönöm.


15L


2016. nov. 17. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A munkahely az munkahely. Nem valami játszótér ahol össze járnak az emberek.
2016. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Nézzek a jósgömbömbe? Kérdezd meg a nem pedofil, csak türelmetlen barátodat, hogy mit szólnának a főnôkei, ha a 15 éves bakfis "csaja" bejárkálna hozzá cumizni.
2016. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy nem. Hacsak nem egy jó ismerősnél dolgozik egy kis maszeknál.Pl közért, kisebb szerviz.

Gyárba tuti nem

2016. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Először azt hittem, hogy ez vicc, de úgy látom, komolyan gondolod :D

Egy munkahely nem iskolás gyerekek/fiatalok napközije. Ha egy-két alkalommal nem is szólnának, utána tuti szemet szúrnál a "jóindulatú" kollégáknak, ami persze eljutna a főnök fülébe, amit meg a barátod fog megszívni.

Még idejében mondj le erről :D

2016. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom megerősíteni, amit az előttem lévők is elmondtak. :) A barátodat azért foglalkoztatják ott, hogy dolgozzon, ha valaki folyamatosan bejárna hozzá (és ezzel nagy valószínűséggel elvonná a figyelmét a munkáról, amiért fizetést kap), akkor egyszerűen keresnek valaki mást a helyére, aki majd jobban koncentrál, és hasznosabb.


Szóval ez nem túl jó ötlet, próbáljátok máshogy megoldani a találkozást.

2016. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van őrség, azon nem jutsz át.
2016. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a negatív,pozitiv válazait.Igazából nem is az hogy beülnék,hanem csak egy 5 percre,egy ölelésre,vagy egy puszi erejéig maradnék.Még nem indul busz:) igazából én is elleneztem elejébe,de barátom mondta hogy nem szólnának...de én se hiszem azt hogy csak ugy beülni egy munkahelyre belehetne,hisz nem kocsma,hanem munkahely...mondtam is neki.Amúgy kis lepukkant cégnél dolgozik,nem gyárban.És a főnöke rokon,ezért mázlista :) és hogy nem nagyon vannak bent,de szerintem abból az 5 percből nem lehet baj. Egy pusziból vagy egy ölelés erejéig
2016. nov. 17. 21:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a negatív,pozitiv válazait.Igazából nem is az hogy beülnék,hanem csak egy 5 percre,egy ölelésre,vagy egy puszi erejéig maradnék.Még nem indul busz:) igazából én is elleneztem elejébe,de barátom mondta hogy nem szólnának...de én se hiszem azt hogy csak ugy beülni egy munkahelyre belehetne,hisz nem kocsma,hanem munkahely...mondtam is neki.Amúgy kis lepukkant cégnél dolgozik,nem gyárban.És a főnöke rokon,ezért mázlista :) és hogy nem nagyon vannak bent,de szerintem abból az 5 percből nem lehet baj. Egy pusziból vagy egy ölelés erejéből. :)
2016. nov. 17. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Én gondoltam, hogy nem úgy érted, nem vagy ezért buta, csak sok itt a magát okosnak gondoló, de ilyen az emberi természet. :)


Nézd, szünete neki is van, szóval 5-10 perc erejéig le tud jönni ha rácsörögsz, a munkahely előtt vagy az előtérben simán tudtok egy röpke pár percre találkozni, ha úgy van alkalomadtán. Ha rokon a főnök, akkor meg pláne nem lesz ebből gond, ha zavarja, akkor szól neki és ennyi, hogy legyen ebből kevesebb.

Alkalom adtán ez így belefér, szünete meg neki is van.

2016. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
12:39 igen gondoltam lehurrognak páran :D csak én nekem meg olyan a természetem,hogy nem veszem figyelembe,és szerintem se lenne abból az 5-10 percből különösebb baj.Bár a főnökei nem igen járnak be a munkahelyre.De szerintem se okoz majd gondot.Ez már csak a jövő zenéje ugygondolom.És köszönöm az értelmes válaszod :)
2016. nov. 18. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!