Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit teszel ha azon kapod a...

Mit teszel ha azon kapod a főnöködet, hogy nem mond igazat?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedsz ilyen esetben? Rászólsz vagy úgy teszel mintha nem vetted volna észre?
2016. nov. 21. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha valamire pontatlanul emlékszik, akkor szólok neki. Mások előtt nem javítom ki feltűnően. De ha valami adatról van szó, akkor egyébként is meg szokott kérdezni, mert tudja, hogy én tudom pontosan.

Ha valamit direkt nem akar elmondani egy tárgyaláson, akkor nyilván nem fogok beleszólni :)

2016. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nyilvánosan gondoltam, hanem ha valamit veled akar közölni.
2016. nov. 21. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Magamban legalább kétszer máglyára küldöm (biztos, ami biztos), aztán mérlegelek. Annak oka van, hogy nem mond igazat. Az okot vizsgálva rá lehet jönni, hogy ez miből fakad, és hogyan tovább. Az esetleges feledékenysége szorulhat korrekcióra, a szándékosság sokszor nem. De azt gondolom, hogy a kamut soha sem szabad a szőnyeg alá söpörni.
2016. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az én esetemben ez szándékos, ez meggyőződésem.
2016. nov. 21. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:

De mi a konkrét helyzet?

Az én főnököm nem ilyen, szóval így nem tudom nagyon beleképzelni magam. Nem kamuzik nekem. Max. véletlenül rosszul mondd valamit.

De nálatok mi volt? Téged akart átvágni?

2016. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Például olyanokról kamuzik, hogy mások mennyit teljesítenek, aztán hallom az illetőtől, hogy pont ugyanannyit mint én, de a főnököm szerint kétszer annyit.


Vagy úgy ad elő valamit, hogy valaki elvégzi ezt a feladatot meg még mást is ennyi idő alatt, nekem meg csak ez a feladatom, és mégsem teljesítem.


Mivel ő adja ki a feladatokat és ő is ellenőrzi nyilván tisztában van vele ki mennyit teljesít.

2016. nov. 21. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy úgy :)

Ne vedd fel az ilyeneket, tudod azt a lovat ütik, amelyik húz. Ha megfeszül sem tud többet kihajtani belőled, ha "csak" annyit teljesítesz, amennyi elvárt és lehetséges, ő meg jól tudja, hogy ez pont elég. Had szuttyogjon a bajsza alatt. Akkor is, ha nő :D

2016. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem ez mire jó, mert ettől az állandó nyaggatástól én tényleg elkezdtem szarabbul teljesíteni, mert ha felidegesítenek ilyen agyamentségekkel, akkor nem tudok koncentrálni. Ellenben ha megdicsért volna vagy valami szikráját mutatja hogy elégedett, akkor nagyobb örömmel csináltam volna és ki tudja, lehet meglepem magam és még jobbá válok :)
2016. nov. 21. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy x jobban adja elő, hogy ő mennyit dolgozik.

Nekem is van olyan munkatársam, aki mindig eljátssza a nagyhalált, hogy ő mennyit dolgozik. Pedig nem dolgozik többet, mint más. Sőt! Csak többnek tűnik a munkája, mert baromi lassú :D Mondjuk nálunk ezt szerencsére egy idő után észrevette a főnök is, és már ő is tisztában van vele :)

2016. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A teljesítményt számokban mérik, és ezt a főnököt csak az érdekli. Bár attól lehet valaki nagyon sokszor adja elő, hogy milyen nehéz ezt teljesíteni én meg nem szoktam panaszkodni.
2016. nov. 21. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!