Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már rá példa, hogy a...

Volt már rá példa, hogy a főnöködet jószándékkal kritizáltad?

Figyelt kérdés

Mert úgy láttad segítségre van szüksége valamiben.

Hogy fogadta?


2016. febr. 14. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy megpróbáltam ráébreszteni egy-két dologra, valamint javaslatokat tettem egy-két dolog megváltoztatására. Valószínű részben ezért is lettem kirúgva. Hozzáteszem, kínai volt. De ettől függetlenül szerintem jobb nem is próbálkozni ilyesmivel, mert ha hatalmaskodó típus, akkor nem fogja megtűrni, hogy egy alkalmazott bármilyen mértékben kioktassa őt, úgy érzi, hogy csorba esne a tekintélyén, ha nem küldené el.
2016. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abszolút típus függő. Én pl. pályakezdőként kerültem egy posztra. Eleinte vakon elhittem mindent a főnökömnek, aztán rájöttem, hogy sokszor csak vakon találgat. Amikor nem értek egyet vele, akkor próbálok finoman visszakérdezni, hogy "de nem inkább...?". Van hogy elgondolkodik rajta, van hogy olyan a hangulata, hogy magasról tesz a véleményemre.
2016. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állatorvos mellett voltam asszisztens, azután, hogy az Állatorvostudományi Egyetemen kitanultam a szakmát , komoly gyakorlatot szerezve.

Szóval az állatorvoshoz jött egy kutya akit altatni kellett és intubálni. A gazdi is ott volt az állatorvos pedig bénázott, gyomorba intubálta, szerencsétlenkedett. A kutya már kezdett ébredezni , szenvedni, én odaléptem, kivettem a tubust a doki kezéből és 1 pillanat alatt behelyeztem a tubust szakszerűen. Aznaptól már nem volt munkám :-(

2016. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: Ezt mondom. Úgy érzik, hogy a büszkeségük sérül.
2016. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig ezt teszem, és mégis úgy jön le neki, hogy csak egy kerékkötő vagyok neki. Volt, amikor elfogadta, de az esetek többségében csak meghallgat és ennyi.
2016. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!