Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy nem bírtátok tovább, és megmondtátok a főnöknek a véleményeteket arról, hogy egyes dolgozókkal kivételezik? Ha igen, mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk titeket 5 perc késés miatt is lehordott, ellenben a kis kedvenceknél az se gond, ha egy órával később érnek be. És ők persze nyugodtan lazsálhatnak is. És efféle dolgok, lényeg, hogy szinte mindent elnéz nekik. Volt már úgy, hogy elszakadt a cérna, és kiálltatok megmondani a véleményeteket?
2016. nov. 23. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Én igyekszem olyan munkahelyen dolgozni, ahol jól érzem magam. Az időm nagyobbik részét ott töltöm, ezt nem lehet gyomorideggel, féltékenységgel, és irigységgel. Mert magamat mérgezem vele.


SZóval ilyen esetben keresnék másik munkahelyet, ők meg maradjanak meg egymásnak.



AMúgy ha kibuksz, és megmondod a véleményed, azt hiszem azzal egyidejűleg fel is mondhatsz.

2016. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen.

Az lett a következménye, hogy elgondolkodott a dolgon és változtatott sok mindenen. Nem haragudott meg rám.

Igazából nem is kivételezni akart, észre sem vette, hogy nem ugyanúgy viselkedik mindenkivel.

2016. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ilyen témában, de volt, hogy elmondtam a véleményem. Nem tettszett neki, de úgy csinált, mint aki érti a problémámat. Ekkor természetesen reménykedni kezdtem, hogy változás jön. De idővel rájöttem, hogy pont ugyanúgy folytatódik minden. Úgyhogy végül otthagytam - egy évig próbálkoztam, szóval azért kitartó voltam.
2016. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
szerintem sok esetben nem tolerálja ezt a főnök,és nagy rá az esély,hogy akivel kivételezni akar, azzal úgyis fog,akármit is mondasz neki. ha nagyon hárpia főnököd van,ezzel még többet árthatsz,mitn használsz. persze jogod van elmondani a véleményed,de ez akkor necces,ha ennek hatására elkezdene kikészíteni téged,vagy a felmondásba kergetne,s nincs a kilátásban másik munkahelyed. ismerős szitu,de eddigi tapasztalataim alapján sajnos sokszor ilyenekkel nincs mit tenni. a kis kedvenc mindig kis kedvenc marad....
2017. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megmondtam 1 esetet, akkor elkezdte, hogy jaj, de az más volt, te más pozícióban vagy itt (amúgy nem, max. névleg voltam más pozícióban), neki fontosabb volt.

(ingyenes gyakorlati hely volt... munkatárs feláll meló közepén, hogy szóltak, hogy csomagja jön, és ő húz is el, és amúgy kimarad a következő nap, mert tanulnia kell a zh-ra... én csoporttársa voltam... én csak egy fél napot kértem volna el arra a zh-ra, nem engedett el).

2017. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!