Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma felkínáltak egy logisztikus...

Ma felkínáltak egy logisztikus állást, de fogalmam nincs mit kellene csinálnom. Azt egy raktári munkának képzeljem el, vagy irodai? Mennyit kérhetek érte? Bérigényt kellene megjelollnom. Teljesen más szakon végeztem.

Figyelt kérdés

#munka #logisztika #logistztikus
2016. nov. 25. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet.
2016. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bérigényt a feladatok nélkül nem is igen tudnál megjelölni.. Mondjuk kérdezz rá, konkrétan milyen feladatköröd lenne, és onnan már ki lehet indulni.
2016. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A feladatokat megkérdeztem, de még mindig vannak kétségeim:

- árumozgás ellenőrzése, megszervezése, bebiztosítása, Beérkezett áru rendszeres ellenőrzése, kommunikáció a szállítokkal, megrendelések kezelése, szállítólevelek kiállítása, vámhivatal intézése, reklamációk. Szerintetek? Pályakezdo vagyok, amúgy.

2016. nov. 25. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor: a "bérigényed rugalmas". :DD

Viccen kívül, Pest vagy vidék? Multi vagy kis cég?

Vidéki kis magyar cég a legrosszabb kombó, ott valszeg a legkevesebbet kínálják, Pesti kis magyar cég meg változó, de van amelyik már ad normális fizetést. :)

Egyébként itt is van kiindulási alap, de tényleg vannak eltérések cégektől függően, nem is kicsi:

[link]

2016. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pesti cég, de nem multi. Amúgy, szerintetek irodai munka, vagy fizikai is?
2016. nov. 27. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:

"A feladatokat megkérdeztem, de még mindig vannak kétségeim:

- árumozgás ellenőrzése, megszervezése, bebiztosítása, Beérkezett áru rendszeres ellenőrzése, kommunikáció a szállítokkal, megrendelések kezelése, szállítólevelek kiállítása, vámhivatal intézése, reklamációk. Szerintetek? Pályakezdo vagyok, amúgy."

Részben irodai, részben körbe kell menned a raktárban és ellenőrizni kell a valós tartalmat.

Komissiózás = megszámolod, hogy annyi-e amennyi a papíron szerepel. Nem te pakolsz, effektíve. Többi meg papírmunka. Nyomtatás, borítékolás, telefon, emailezés nem nehéz.

Simán vállalható meló és legalább lesz egy kis tapasztalatod is.

2016. dec. 9. 11:51