Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen betegség tesz alkalmatl...

Milyen betegség tesz alkalmatlanná az irodai ülőmunkára úgy hogy közben 50 kilós cementzsákok emelgetésére alkalmas? Építkezés betegállomány alatt?

Figyelt kérdés

Kollega elment 2 hét szabira. Majd vissza se jött csak betelefonált hogy beteg, de nagyon. Ennek 3 hete, tehát 5 hete van távol-és nem tudni mikor jön.


Közben meg épül a háza. Az egyik képmegosztó dugig van (de miért? ) egy tonna képpel arról hogy épül a ház. És ott a fickó a képeken ahogy maltert kever sittet lapátol 50 kilós zsákokat cipel. Miközben olyna nagyon beteg hogy dolgozni irodai ülőmunkát végezni nem tud. A szegény…

Árulja el nekem valaki: mely betegség tesz alkalmatlanná az irodai ülőmunkára de arra alkalmas hogy cementet cipeljen?

És mekkora véletlen kell ehhez: szabadság majd épp a végén megbetegszik . Így egyben nem jön hetekig. Véletlen. Naná.

Eközben persze a háza is épül. Véletlen. Naná.


Csak azt nem értem, a főnök is fenn van a közösségi oldalon, ahogy én látom a fotókat ő is láthatja. Nem ötlik fel benne hogy tán meglátogatom az én nagyon beteg dolgozómat és két zsák cement cipelése közt megkérdem, hogy magától mond fel vagy rúgjam ki?


2016. júl. 23. 20:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
Elhízás, magas vérnyomás, cukorbetegség, szívbetegség.
2016. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

"szívbetegség."


Szívbetegség...na ja.

Teneked is kevés lenne a darwin-díj.

Szívbeteg ember ülni azt nem tud de 40 fokban dögnehéz zsákot cipelni azt igen.

Na ja. éLetszerű.


Tudod jobb helyeken ezt TB csalásnak hívják.

2016. júl. 23. 20:27
 3/30 anonim ***** válasza:
65%

Na és neked ez miért is fáj?? A te fizetésedből vonják az övét? Lehet el akart menni 3 hétre, de nem engedték. Megoldotta máshogy.

Szerintem szaladj át vasárnap a BOSS-hoz, mutasd meg neki az addigra már lementett, dátumozott képeket és rúgásd ki a fickót a pitsába! Hétfőn majd biztos kikerül a képed a falra egy hatalmas piros pont alá...


Miért nem lehet a saját dolgunkkal foglalkozni!

2016. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
Ostobaság?:D
2016. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
35%

"mely betegség tesz alkalmatlanná az irodai ülőmunkára de arra alkalmas hogy cementet cipeljen?"


Őszintén? Tényleg legyek őszinte? Egyik SE! Ilyen betegség nincs! Csak hazugság. Az van. Dögivel.

2016. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Azt, hogy miert nem rugja ki a fonokod csak o tudhatja. Ha neki ilyen tragya alkalmazott kell hat az o baja. Ne nagyon foglalkozz ezzel. :D
2016. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Ti melyik országban éltek? Az én környezetemben annyi ilyen van, hogy már az a meglepő hogy ez valakit ennyire zavarna.
2016. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Semmi meglepő sincs benne csak kicsit bele kéne gondolni.

Kiesik egy ember a melóból hetekre. De az élet nem áll meg.

Szerinted mégis ki végzi az ő munkáját addig is?

MI a többiek, a sajátunk mellett túlórában.

Ő a kamu betegállománnyal házat épít mi meg melózunk helyette.

Nem érdekel ki mit épít, ki mit kamuzik hogy betegállományba mehessen

DE NE MÁS KÁRÁRA!!!

2016. júl. 24. 08:58
 9/30 anonim ***** válasza:
43%
Irigy kutya vagy. Ilyen egyszerű.
2016. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Túlórapénzem te majd kifizeted?

Mert a cég nem fizeti.

2016. júl. 24. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!