Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Postai dolgozók, hogyan...

Postai dolgozók, hogyan élitek túl a mindennapi stresszt, fenyegetéseket?

Figyelt kérdés
18 hónapos kisfiammal vagyok itthon gyeden, de sajnos úgy alakult, hogy vissza kell mennem hamarabb dolgozni a postára. 8 éve dolgozom, postanet ügyintézőként és én nagyon szenvedtem ott. Gyomorgörccsel mentem minden nap, és gyűlöltem a tukmálást. Most teljesen kivagyok lelkileg, mert el kell engednem a kicsimet és rettegek a postai munkától, de nincs más választásom.
2016. nov. 25. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Miféle tukmálás?
2016. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A párom is ott dolgozik már sok éve, és szintén stresszel állandóan.

Mindenért piszkálják. Hol a főnökség, hol a bunkó kuncsaftok, hol meg a sok civil belső ellenőr figyeli, hogy tukmálja-e a soprsjegyeket meg a biztosításokat.

Ráadásul alig kap ebédidőt, és minden este vagy két órát ráhúz, mire le tud számolni.

Ha meg hiánya van, azt zsebből be kell fizetni.

Egy SZÉGYEN ez a mostani MAGYAR POSTA!!

2016. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen. Ez pontosan így volt amíg dolgoztam. Azt mondják a kollégák, hogy az elmúlt másfél évben még rosszabb lett a helyzet. 2 hét múlva kezdek. Annyira félek, hogy nem tudok aludni, enni, sírógörcseim vannak. Nem is terveztem, hogy oda megyek vissza, de a párom munkahelye megszünt

Nincs más választásom. Sokszor húztam le úgy a műszakokat, hogy nem álltam fel az ablaktól maximum 1x wc-re. Ebédidőt rendszeresen nem tudtam kivenni, de persze ledolgoztam. Úgy érzem ehhez most nincs erőm.

2016. nov. 25. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg keríteni mást, most elég nyitott a munkapiac... így könnyeb, mert ha elkezded akkor még nehezebb lesz szabadulni
2016. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Érthetetlen számomra miért dolgozod le az ebédidőt ha egyszer ebédidő? Miért túlórázol ingyen?


Miért ne lenne más választásod? Menj máshova dolgozni.

2016. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha beadnád ezer másik helyre az önéletrdjzod, csak felvennének valahova
2016. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebből azért rohadtul nem csinálnék rendszert, hogy nem veszem ki a kajaszünetet.


Ha ennyire utálod, keress mást, akár bolti eladó vagy hasonló. Ezek alapján nagyon nem veszíthetsz, mert hát nem a biztos jót adod fel, hanem egy szart max egy másikra, de az lehet hogy bejön. EZ meg ugyanaz a szar maradt.


Ma voltam postán mellesleg. :D Pont betanult egy fiatal srác, meg ki volt írva, hogy embert keresnek.

Én mondjuk még így is gyűlölöm, hogy csak levelet kellett feladnom, de az már más kérdés.

2016. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!