Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok gyárra jellemző a folyamat...

Sok gyárra jellemző a folyamatos munkarend?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam interjún, ami sikerrel zárult, viszont nem tudtam arról, hogy négy nap 8 órás meló után 1 nap pihenő jár, mindez három műszakban, a fizetés rendben lenne, de ez az infó eléggé megrémített. Dolgozik valaki ennyit gyárban? Kibírható, vagy egy idő után nagyon lehúzza az embert?
2016. nov. 29. 16:55
 1/4 anonim válasza:

4 nap munka 1 nap piheno... ez kulonos, altalaban napi 8 ora ,5 nap/het van ahol 12munkaora/24-bol , utanna 12/48-bol

Mennyi a fizetes?

2016. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
850 kezdő órabér
2016. nov. 30. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó az , főleg ha kell a pénz.A bruttódat megkapod nettóban kb.

Mivel 3 havonta egyszer esik a hétvégére a hosszú szabi, egy idő után már nem fog érdekelni, hogy hétvége van.Nem fogsz örülni, hogy szombat van ilyenek.Évekig dolgoztam karácsonykor, már szinte azt is megszoktam, mert a gyerekesek mentek akkor.Szilveszterkor meg én.


Szóval embere válogatja.Apukám 40 évet húzott le folyamatos váltóban, de a délelőttöt nem tudta megszokni.

Én 10 évet, és én se tudtam megszokni, mert mire beálltam éjszakára jött a délután, aztán 1 nap alatt állj át, hogy hajnal 4-kor kelsz...

Szóval van jó és rossz oldala is.

2016. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

en a felet kapom mind te, orara kb 484 forint, igaz romaniaban elek, pont olyan gyar ahol dolgozom en Erdelyben van Magyarorszagon is csak hogy ugyanazert a munkaert nalatok pont 2x nagyobb a fizetes... ( SEWS )

Igaz nem torom ossze magam a munkaval, amit 8 oran at vegzek siman nyugodtan 3-4 ora alatt is megtehetem, de gyarokban ez a szitu... teljen az ido .

3 valtasban szerintem egyeltalan nem nehez, engem nem is erdekel, es elofordul hogy nem is tudom mi van kint, nappal vagy este,

olyan vagyok mint a foszereplo a the machinist filmben [link]

2016. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!