Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is ilyen fontos az...

Nektek is ilyen fontos az alvás? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Ha nem alszom ki magam, semmihez sincs kedvem. Nem hogy felkelni, és munkába menni, még szórakozni, szexelni sem akarnék. És mikor másoknak azt mondom, hogy ők is többet tudnának aludni, ha későbbre kéne munkába menni, akkor azt válaszolják, hogy nem biztos, hogy másoknak is az alvás a legfontosabb dolguk...

2016. nov. 29. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát az elaludt idő kidobott pénz, szórakozás, élet! De anélkül én is olyan vagyok mint a mosott szar!
2016. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha tehetném 24 órából 23óra 50 percet alvással töltenék. 10 perc bővel elég lenne erre a f*s életre.
2016. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek,én ha nem alszom minimum 6 órát szabályosan rosszul vagyok.Fejfájás,szédülés,hányinger hasmenés.Ha megvan a 6 óra ezek nincsenek,csak az általad leírtak(roszkedv,semmi motviáció).8-9 óra alvás kell hozzá,hogy teljesen jól tudjak üzemelni :)
2016. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Blade Bone ***** válasza:

Nekem hat-hét óra elég, aztán nembírok magammal és muszáj felkelni. :D Szexhez még mélyálomból fölébresztve is lenne kedvem, :D bulizni is, de ezt csak azért, mert ritkán járok és most ha egyszer össze tudunk jönni pár barátommal, akkor az már jó, szóval azt nem hagynám ki.

Egyébként korán reggel utálok kelni, ha munka van, ha nem, nem egészséges hajnalok hajnalán mikor még a természet is alszik, felkelni.

2016. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minimum 8 óra alvás kell.
2016. nov. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nalam nem kozponti kerdes az alvas, het kozben ritkan alszom 6 oranal tobbet, hetvegen szoktam bepotolni, akkor alszom 8 orat, ritkan 9et.


3-4 ora alvas utan sem vagyok hulla.

2016. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is fontos az alvás, de mégfontosabb a kelés időpontja. Amikor 10-re jártam dolgozni 8kor, fél 8kor mindig magamtól ébredtem kipihenten, volt kedvem mindenhez és ugyanúgy szépen ledolgoztam a 8 órámat és rendben voltam. Most másik helyen vagyok 8-16:30ig és igen csak megvisel a koránkelés. Hét közepére már zombi vagyok, 0 energiával. Mindegy amúgy, hogy hánykor fekszem, hány órát alszom, a lényeg az, hogy 8 körül ébredhessek és akkor mindneki happy :)
2016. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok egészségügyben tanulok. Meséljetek az alvást enni vagy inni kell?
2016. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es. Hol van az a munkahely, ahova elég 10-re is bejárni? Csak mert nekem is kéne. XD
2016. nov. 30. 18:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Életem egy szakaszában 2-3 órákat aludtam. Állandó éjszakásba jártam, 12 órás műszakban, és mivel a testi erőmre nem volt szükség, azt otthon kamatoztattam. Földeket béreltem, házamat építettem. Aztán kibuktam. Sajnos, az ember úgy van összerakva, hogy alvásra szüksége van, ha tetszik, ha nem.
2016. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!