Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy érdekes kolléganőm....

Van egy érdekes kolléganőm. Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

Amikor odamentem dolgozni egy céghez még nagyon ellenséges volt és került is. Konkrétan ha ott voltam valahol, ha lehetett elment onnan.

Ettől függetlenül beszélgettünk a srácokkal, és próbáltuk rangsorolni a nőket szépségügyileg.

És külsőre ő a legszebb szerintem és hát nem értettünk egyet, de nekem ő lett az.

Nemrég elárulták neki, hogy őt tartom a legszebbnek a cégnél, az óta viccelődik velem, próbál beszélgetni, hozzám ér ha teheti, szóval mint ha egy másik személyiség lenne.

Most hogy van ez?

(azért ide tettem, mert itt vagyunk a legtöbben)


2016. dec. 7. 17:43
 1/8 anonim válasza:
Gyorsan dugd meg.
2016. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azt hiszi, hogy tetszik neked. Visszajutott a fülébe, hogy szerinted ő a legszebb, vagy kitudja hogy még mi, mert ugye sosem ugyanazt a dolgot mondják vissza...aztán most elkezdett rád nyomulni, reménykedve, hogy majd szépen elhívod randira, stb... Nem nehéz ezt kitalálni.
2016. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Amelie csodálatos életében is van valami hasonló. Ha megtudod egy emberről, hogy ő vonzónak talál, számodra is igen vonzóvá válik, persze hacsaknem egyáltalán nem jössz be neki.
2016. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, férje van és gyereke is. Szóval kicsit hihetetlennek tűnik a dolog...

Mondjuk lehet a külcsín nem tartalmaz magas fokú erkölcsöt...

2016. dec. 7. 17:54
 5/8 A kérdező kommentje:

3. láttam és imádom azt a filmet. Olyan hangulatos...

Kár hogy nincs több hasonló sem.

2016. dec. 7. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert imponál neki, hogy levarrnád.
2016. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Amelie csodálatos életéről mondjuk nem gondoltam volna, hogy pasi azt mondja rá, hogy milyen jó és kár hogy nincs hasonló, nem egy pasis film. De ez tetszik, mert én is szerettem ( pedig kevés jó francia film van). :)


Amúgy meg ne gondolj egyből arra, hogy ki is akar kezdeni veled.. Simogattad ez egóját, a nők meg kifejezetten szeretik ha dicsérik őket. :D

De ez férfiaknál is így van. Ha egy nő azt mondja rád, hogy bejössz neki, meg jól nézel ki, az neked is imponál és jól esik az egódnak.


Persze ettől még ki is akarhat kezdeni veled.

De nekem is volt már így fiú haverommal/kollégámmal is, hogy jó nőnek tartott, mondhatni a vonzalom is megvolt, de mindkettőnknek volt/van is kapcsolata, nem is lépett tovább senki sem. Jó barátok lettünk.

2016. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Pedig marha sok jó francia film van.

2016. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!