Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen volt az eddigi legrossz...

Milyen volt az eddigi legrosszabb munkahelyetek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Szemét szedés egy parkoloba. ( pelenka , festékes vödrök ,kaja maradék )

Grat pestiek.

2016. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Diák koromban kb. mindegyik az volt.


Szórólapozás télben, szélben, fagyban, vagy nyáron a 40 fokos melegben.


Posta robotmunka, gyári meló, és tényleg minden hasonló.


És nem elsősorban a pénz miatt, mert amikor már felnőtt lettem, akkor is sokszor kellett sokkal "aljabb" munkát végeznem, mint ami a végzettségem, csak az a robot-szerű akármi ami miatt meg tudok őrülni.


Parancsszóra munka, parancsszóra kaja, parancsszóra pisi.....

2016. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

fiatal koromban volt 2.

gyárban gépkezelő.

ezt kb 3 hétig bírtam.

építkezésen biztonsági őr egy bűzlő lakókocsiban.

ezt 1 órán keresztül tudtam elviselni.

2016. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Életemben eddig egyszer dolgoztam, diákmunka volt. Egy gyárban kellett ezt-azt csinálni. Utána megfogadtam, hogy soha többet ilyen melót!
2016. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Angliában dolgoztam egy autógyárban, embertelen volt.. Heti 5x12 óra munka, az ujjaim és a csuklóm folyamatosan be volt dagadva, hazaérve az ajtót alig tudtam kinyitni, a hétvégéket konkrétan az ágyban töltöttem mert nem volt erőm semmit csinálni két napig. Három hónapig bírtam, ezzel még így is átlagon felül teljesítettem, sokan az első napot sem fejezték be, vagy egy hét után dobbantottak. Olyan volt mint egy szigorított börtön, kár hogy nem fényképeztem le az öltözőt soha a műszak végén. Ha láttál kiégett, végletekig kimerült embereket, ott volt vagy 100. A nap végén senki nem beszélt már senkivel, csak ültünk az öltözőben és mindenki bámult maga elé. Elég jó volt a fizu, úgy voltam vele az elején hogy bármilyen rossz kibírom, de egyszerűen nem érte meg. Inkább hazajöttem dolgozni negyed annyiért.
2016. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
5: Hazamenni hülyeség volt. Inkább ott kellett volna valami jobbat keresni. Sose értettem az ilyen embereket, akik feladják külföldöt azért, mert az első adandó munka nem álmaik melóhelye.
2016. dec. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem eddigi legrosszabb helyeim:


Odahaza: Szeged, az ország egyetlen gyufagyára, szalagmunka két műszakban (egy hét 6-14, egy hét 14-22). Nem a munkával volt a baj alapjábvan véve, hanem a kollégákkal. Eleve szálka voltam a szemükben, mert protekcióval kerültem be (az öregem régen könyvelőként dolgozott az irodarészben). Ezen kívül irígyek voltak rám, mert fiatal voltam, mert én még szülőkkel laktam, és ebből kifolyólag jobban kijöttem ugyanabból a fizuból. Ott rúgtak belém, ahol csak tudtak, és alapjában véve be sem tanítottak rendesen, nyilván mert féltették az állásukat, és utána meg ment a főnöknek a szöveg, hogy én béna vagyok.


Hollandia: Kínai étteremben mosogatás. Eleinte napi két műszak (11-15 és 18-20), majd pedig később 16-24. De elég gyakran kellett másképp, és a túlórát sose voltak képesek előre közölni, mindig csak aznap, mikor mentél volna el. Szabad hétvégét és ünnepnapokat felejtsd el, téli ünnepeket különösen. Ha valaki megbetegszik, akkor nem vagy szabad a héten, mész végig, hogy helyettesítsd.


Előbbi helyen kettő, utóbbin három évet húztam le. Hogy miért, azt már én sem tudom.

2016. dec. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkában műanyag hulladék szétválogatása, de abban is volt sokszor sok minden (pelenka, injekció tűvel együtt, stb.), nem csak műanyag.
2016. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dilettáns főnök kötelékében dolgozni, aki csak a tanácsadói segítségével "tudja vezetni" a csapatot. Ettől veszettül nagy az arca.
2016. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem volt sok munkahelyem, de azok közül egy kiemelkedően szörnyű volt. Az pedig a Penny.

Már az első nap elvárták, hogy minden tökéletesen menjen anélkül hogy bármit is foglalkoztak volna velem (nincs nagy elvárásom pár szó is elég lett volna néha-néha). Persze a leba..ás nagyon ment. Az ott töltött egy napom alatt szinte csak aláztak. Mikor eljöttem csak sírtam és mivel nem fenyegetett éhenhalás másnap már nem is mentem.

Egy biztos soha az életben be nem teszem oda a lábam még vásárlóként sem.

2016. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!