Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek jó munkahelyetek van?...

Nektek jó munkahelyetek van? Szégyellitek?

Figyelt kérdés
Nekem most épp a községházán van, a szelektív hulladékgyűjtést felügyelem, ellenőrzöm a kukákat (ezekbe nem én nyúlok bele, hanem viszek embert magammal), de azért sokszor szégyellem mivel ott dolgozok ahol lakom, és ismernek, és azt hiszik biztos hogy egyszerű közhasznú munkát végzek...

2015. nov. 4. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én programozó vagyok, irodában dolgozok, elég jó a hangulat, a munka is...


volt osztálytársam külföldön volt konyhai segéd, itthon fűkaszálással foglalkozott...


egy másik ismerősöm külföldön szerelt össze valami faházakat...


egyik munkát sem néztem le...attól mert valaki olyan munkát végez amihez nem sok szellemi erő kell az nem azt jelenti, hogy hülye is...mind2 srác emberileg rendben van, nem buták, sőt!


van egy 3. srác ő meg biztonsági őr...

szerintem neki elég faxa a munkája...mármint, hogy mennyi szabadideje van...


szerintem nem feltétlen a munka ami döntő...

persze vannak munkák amiket én is lenézek, de azért mert nálam nem férne bele...

pl p0rnós, pr0sti, rúdtáncos......

az ilyeneket szégyellném max azok helyébe akik csinálják...

a hulladékgyűjtő ellenőrzés szerintem nem ciki...


22F

2015. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

# 1

Te mikor dolgozol, amikor 0-24ben ide írogatsz?:D

2015. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Külföldön vagyok vendéglátós, imádom. Csak azok húzzák a szájukat, akik az életben még nem dolgoztak. A párom ugyanitt informatikus, és egyszer nem mondta, hogy lenéz vagy valami.
2015. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2:

nem 0-24

7:10 körül érek be általában és 15-16-ig vagyok kb...

otthon nem szoktam GYK-zni :)

hát gyakorizás közben van időm dolgozni...vagy munka közben gyakorizni...


22F

2015. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A munka nem szégyen, hacsak nem etikátlan dolog a pénzszerzés alapja. Most sajnos nincs munkahelyem, de sok mindennek örülnék, csak meg tudjak belőle élni.
2015. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

en sosem neztem le a ketkezi munkat. En is eltem kulfoldon, amikor meg nem volt meg a diplomam es pizzeriaban, meg ruhaboltban dolgoztam. A szuelim kozul anyukam tobb diplomas, apukamnak pedig szakmaja van, tehat az egesz csaladunknak az a felfogasa, h nem a diplomatol, meg a jo munkahelytol lesz vki ember.

Amikor meglett a diplomam, akkor irodai munkat kaptam en is es jo allasom van, de ha ugy hozna az elet, nem derogalna a ketkezi munka sem.

egyebkent pedig, Kerdezo, szerintem nagyonis megbecsulendo munkad van, m a szelektiv hulladekgyujtes igenis fontos a kornyezet megovasa szempontjabol. Mi is szelektiven gyujtjuk, es a sajat kukainkba en is belenyulok, ha szukseges :)

Szoval, en nem szegyellnem a munkadat a helyedben! Aki meg nem erti ezt meg, az korlatolt.

2015. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szociális munkás vagyok, nem szégyelem. Elég szomoru, hogy vannak akik szégyelik a melójukat (na jó ha napi 8 órában állatokon kísereteznék kegyetlen módon, vagy ha valami átverem a jónépet eladó lennék azt szégyelném, de normális munkát nem).
2015. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!