Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legrosszabb élmény...

Mi volt a legrosszabb élmény az állásinterjú (i) tokon?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bementem és 5 perc után elküldtek.
2016. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyszer 4 órát,és 500+ km-et utaztam egy céghez,ahol kiderült,hogy csak jogi okokból kellett hirdetni a melót,de már rég volt rá csókos emberük.
2016. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor úgy éreztem, hogy minden a lehető legjobban ment, bármit mondtam felörültek, hogy az de jó, pont ilyet keresnek, yaaaaaay... hazamegyek nagy büszkén, várom, hogy hívjanak és semmi. Soha többet nem hallottam róluk.
2016. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor élesben tesztelték az angol és excel tudásom. Én meg ültem ott, mint a kuka. Szakadt rólam a víz. És most komolyan annál a cégnél dolgozom. :D :D
2016. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam három mondatot, aztán az interjúztató átvette a szót, és kioktatott a maga elképzelései alapján valamiről, amit abból a kevés dologból forgatott ki magának, amit elmondtam.

Ezután megköszönte az interjút, és közölte, hogy azért hívtak be, mert alkalmasnak tartanak a pozícióra.


Szerencsére soha többet nem hallottam felőlük.

2016. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 30 percet kellett várakoznom az interjúra(+10 perccel előbb érkeztem), és kb a 2-3. kérdés után elküldtek... 5 perc volt maximum az egész.

Vagy a múltheti, amikor rossz címet mondtak, szóval mire odaértem izzadt voltam és vörös volt a fejem is, aztán kiderült hogy ja amúgy mégse arra a pozícióra keresnek embert, hanem valami teljesen másra.

2016. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Írországban nagyon akartam ezt a melót. Az interjú elég jól haladt. Arról kérdezett, hogy-hogy jól beszélek szlovákul és magyarul is. Mondom neki, hogy sokan vagyunk így a környéken, ráadásul Komárom egyik fele Szlovákiában, másik Magyarországon van. Mire a pasas komoran"Oh, it's one of those countries". Miután kijöttem és lepergett a stress, akkor esett le, hogy úgy értette, hogy valami háborús övezetből jövök és totál ciki volt, hogy nem cáfoltam meg benne. Nem is jelentkeztek.
2016. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Épp végeztem a suliban rengeteg helyre adtam be a jelentkezésemet. Felhívtak az egyik helyről, nemigen voltam képben, de mondtam, hogy persze bemegyek az interjúra. Nagyon messze volt, de jól ment minden. Végül kérték, hogy mutassam meg a jogsimat. Néztem mi a fenét akarnak, tisztán benne volt az önéletrajzomban, hogy nincs jogsim. Végül a pasas kinyögte, hogy tény nem írták bele az álláshirdetésbe, de gondolhattam volna, hogy szükséges jogsi. Legszívesebben beszóltam volna, hogy te meg olvasd el az önéletrajzom..
2016. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

nekem ez a 2 holtversenyben:

-fejvadász rossz telephelyre küldött

-400 km-t utaztam, hogy az interjún a szemembe mondják, hogy 90%-hogy nem engem vesznek fel..

2016. ápr. 22. 20:50
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer könyvtárosnak jelentkeztem, miután végezetem a főiskolán ezen a szakon, de mellette már mérnöknek tanultam levelezőn.Behívtak állásinterjúra, az igazgató és helyettese interjúztatott. Miután behívtak, előttem gyors átolvasták az önéletrajzom és közölték, hogy minek jelentkeztem ide, ha műszaki területen tanulok, mert ők nem fogják ezt finanszírozni és megvádoltak, hogy az önéletrajzomba nem igaz dolgokat írtam és nem a saját képem illesztettem bele. Kb. 5 perc alatt lerendeztek.

Ott jöttem rá, hogy 18 évesen rosszul döntöttem a továbbtanulással kapcsolatban és ettől kezdve nem is szívesen dolgoztam volna könyvtárban, de szerencsére nem is kell. Mérnökként sokkal több lehetséget tudok kihasználni, biztosabb megélhetést ad. Könyvtárba már csak akkor megyek, ha valami tudományos folyóiratravagy műszaki cikkre van szükségem Közben mindig eszembe jut ez az eset és, hogy talán így 5-6 év után ők még mindig "könyveket pakolgatnak".

2016. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!