Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkahelyen ez megy?

Minden munkahelyen ez megy?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem egy munkahelyen és a kollégák amint egy egy ember nincs a közelben már kibeszélik mit csinált rosszul vagy eltorzult hanggal mondják mit mondott.

Ez annyira undorító számomra.

Nincs jobb dolguk? Ők sem tökéletesek erre így viselkednek.

Gondolom engem is kibeszélnek mikor nem vagyok ott.


25/L


2016. dec. 13. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ja, ez!
2016. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem minden helyen.

De elég gyakori, hogy az emberek nem gyakorolnak önkritikát és durván kigúnyolják a másikat.


Anno kisegítettem egy autószerelő műhelyben, ott nagyon durván kibeszélték egymást a többiek, ott is volt eltorzult hangú utánozás stb.

Szerintem az a legjobb, ha semlegesen állsz hozzá, és nem is szólsz rájuk ilyenkor.

2016. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, kibeszélünk mindenkit.

Tudod, mint a dzsungelben.

Az erős életben marad a gyenge elhullik.

Ez az élet rendje, közeleg a telihold!

2016. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
általában. Főleg a nők csinálják ezt.
2016. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Azok, a fehérmájúak.
2016. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
62%-os. A dzsungelben nem beszéli ki senki a másikat. A másik kibeszélése meg nem erősség, hanem rosszindulat és gonoszság. De gondolom gondolom te is magasról leszarod, hogy semmivel sem vagy különb azoknál, akiket szidsz vagy kicsúfolsz. De gondolom ezek után halálosan megsértődnél, ha nem menne oda hozzád köszönni.
2016. dec. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak nőkkel vagy körül véve akkor igen sajnos :S Persze ,de könyebb valaki másra mutogatni és rá terelnia figyelmet , hogy ne vele foglalkozzanak.. főleg ha valaki visszahúzódó és nem védi meg magát.. akkor sajnos ő lesz a fő bántalmazott.. Én dolgoztam olyan helyen ahol csak én voltam férfi... Elég érdekes szituk voltak ott... Jajj puszi.... kimegy és képzeld mekkora egy szemétláda... :D felfordul a gyomrom....
2016. dec. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha csak nőkkel vagy körül véve akkor igen sajnos"


Milyen kár hogy ilyenekből családanyák lesznek. Nagyon kellemes lehet annak a gyereknek, aki tudja, hogy az anyja másokat cseszeget a munkahelyén ok nélkül.

2016. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában azok szokták ezt csinálni,akik meg vannak győződve magukról, hogy ők tökéletesek. Csak azt felejtik el, hogy őket is ugyanígy kibeszélhetik a hátuk mögött. Egyszerűen buták,és a saját tökéletlenségüket próbálják így leplezni. Nekem van egy mottóm. Nem barátkozni járok a munkahelyemre,hanem pénzt keresni,akik szeretnek,azok meg otthon várnak. 43/F
2016. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megfigyelésem, hogy főleg azok érnek rá ilyenre, akik nincsenek eléggé leterhelve munkával.
2017. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!