Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban ez megy minden munkahe...

Valóban ez megy minden munkahelyen? Mindenhol ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal, pályakezdő nő vagyok. Tanulok még, de mellette szeretnék dolgozni is. Jelenleg egy nagy cég konyhájában dolgozom, mint eladó, pénztáros, de valójában ilyen mindenes vagyok. Ez az ötödik napom, sikerült annyira kikészíteniük bent, hogy konkrétan sírva fakadtam, pedig eddig azt hittem, ez "lehetetlen".

A férfiakkal semmi probléma, de a nők.. Ráadásul ennyi nővel össze zárva lenni. Folyamatosan belém kötnek, beszólogatnak, nekem jönnek, ÚGY, hogy szinte hozzájuk sem szóltam. Arra gondolok azért van, mert nem vagyok az a félénk, visszahúzódó típus, de első benyomásra úgy tűnhetek. Lehet azt hiszik velem megtehetik,úgysem szólok semmit, de ma betelt a pohár, és megmondtam a véleményemet.

Nem szeretnék beképzeltnek tűnni, de szerintem ők ilyen primitív emberek, engem pedig intelligenciára és kedvességre neveltek a szüleim mások felé. Úgy látszik ez már nem divat. Ahol először dolgoztam,ugyan ez volt. Nem tudnak másról beszélni, csak hogy ezzel mi van, azzal mi van. Semmi más nem érdekli őket.

A kérdésem, vagy inkább kérésem az lenne, hogy írjátok le ti mivel foglalkoztok, milyen a légkör nálatok. Sokan azt mondják mindenhol ez megy. Köszönöm!



2015. okt. 1. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez van ahol nők dolgoznak egy rakáson. Bocsásson meg minden hölgy, de ez az igazság.

Te pedig kedves kérdező ne hagyd hogy a fejedre nőjenek, szólj vissza bátran és vívd ki magadnak a tiszteletet, mert addig nem szállnak le rólad! Sok sikert!

40/F

2015. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nm kell felvenni mások pofázását, és akkor nem ilyen. Ha magadra veszed a hülyeségeiket, akkor meg ne csodálkozz.
2015. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértelek nagyon is. Sajnos a munkahelyeken ált. ezek a dolgok mennek. Én amikor ilyen helyeken dolgoztam, akkor nem vitáztam velük, inkább mindig kiléptem onnan. Ha kiosztod őket az se sokkal jobb szerintem, nem biztos, hogy tisztelni fognak utána, lehet utána még jobban fognak téged utálni, sőt az sem kizárt, hogy összefognak ellened, és megbosszulják majd rajtad valamivel a dolgot. Bár ha megtéped az egyiket, akkor lehet abbahagyják, ki tudja. A főnöknek nem szóltál erről?
2015. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hagyján hogy sok nővel vagy körbevéve, a kolléganőmmel ketten vagyunk csak nők a cégnél, mégis kikészít.. :-) Szóval erre számíts! Az első munkahelyemen kifogtam a legjobb kolléganőt a világon, kiegészítettük egymást, soha semmi gond nem volt, de ez 10-ből 1 ember. :-(
2015. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 er112 válasza:
Én imádom a munkámat! A felettem lévő emberek bíztatnak, megbecsülik a munkámat! Nagyon sok elismerést dícséretet kapok! Tulajdonképpen én vagyok majdnem a legkisebb pont ebben a hatalmas cégben de ennél jobb munka nincs. Nagyon szerencsésnek érzem magam hogy ezt a munkát csinálhatom!
2015. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kim Bo Mao ***** válasza:

Sajnos a nők körében elég gyakori, de meg lehet tanulni az ilyesmit "kezelni". A titok a nyugodtság, kedvesség (tudom furán hangzik), de mindenkivel kedvesnek kell lenni, még ha ő nem is, és meg kell próbálni elképzelni, hogy "biztos csak frusztrált" (ez utóbbi azért kell, hogy ne húzd fel magad). Akin látod, hogy mindenképp kötekszik, szó nélkül magára kell hagyni, mondani neki, hogy "látom nem vagy jó kedvedben, inkább később beszélgessünk mert nem vagy önmagad". Vagy ha valaki nagyon piszkálódik megkérdezni mi a baj, történt-e valami. Az ilyen rögtönzött kedvességre nem számítanak, meglepődnek és ezzel kibillentheted őket.

De egyébként a konyhai munka emúgy is stresszes, nem tudom, hogy ők is pénztárosok-e.

2015. okt. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!