Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek se válaszolnak a...

Nektek se válaszolnak a munkaadók?

Figyelt kérdés
Írtam önéletrajzot. Ahova kértek motívációs levelet azt is. Ahol kérték a bizonyítványaim másolatát azt is lefotóztam, ahova kellett erkölcsi bizonyítvány azt is elintéztem. Rengeteg helyre jelentkeztem. Elküldtem azt imént soroltakat. Tisztelettudóan írtam, helyesen. Nem sokat, annyit amennyi kellett. Eddig csak egy helyről írtak vissza hogy ott betelt a hely. A többi ennyit se. Komolyan ennyire nemtörődöm munkaadók vannak? Bár ha őszinte lehetek örülök hogy az ilyen helyekre nem vettek fel...
2017. jan. 2. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozom (egy nagy cég) erre a feladatra volt egy külön ember aki válaszolgatott, de már 'vállalati költségcsökkentés' címen itt sincs már ilyen.
2017. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem válaszol mindenki.

Én is kevés helyről kaptam választ. Ha nem engem vettek fel, akkor is örültem a válasznak, hogy legalább ezt lezárhatom.

Kb. 10%-ban válaszoltak akkor is, ha nem engem választottak.

2017. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Válaszoltak kb 4 hónap után.. Amikor már javában dolgoztam 3 hónapja a friss melóban.
2017. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem...olyan helyről sem, ahová külön (kiírt) próbamelót küldtem be.
2017. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nem "nemtörődömség" ha a napi tobb száz pályázónak nem válaszolgat a munkaügyes. Simán kapacitás hiány.

Annak meg miért örülsz, hogy ezekhez nem vesznek fel? 1 ember munkaja alapján megítélsz egy teljes céget?

Egyébként ha egy HR-es a normal feladatai melett kap még 800 önéletrajzot (nem túlzas), akkor a ránézésre rendezetlen trehány önéletrajzok sokszor még az elolvasasig se jutnak el, mert nincs rá annyi idő.

2017. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én munkaadóm 5 éven keresztül nem válaszolt arra a kérdésemre sem hogy mikor kapom meg a beígért fizetésemelést.
2017. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5! Kisebb cégekhez is jelentkeztem. Olyan helyekre ahol nem hinnèm hogy nehéz lenne válaszolni. De jobb lenne tudni hogy alkalmas vagyok e azokra a munkakörökre vagy sem. A másik hogy sok munkahelyet 2 hetente meghírdetnek... nem értem miért ha túljelentkezés van?
2017. jan. 2. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy válogathassanak, a legjobbat akarják.
2017. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!