Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez tényleg így van hogy ahova...

Ez tényleg így van hogy ahova nem akarnak felvenni azt hagyni kell? Velem ez történt.

Figyelt kérdés
Volt egy cég, voltam interjún. A műszaki vezető interjúztatott, vágta a fejeket, aztán majdnem kidobtak. Hú nagyon zavart a dolog, rokonnal elintéztem vegyenek fel. Majdnem tömegverekedés lett belőle, komolyan mondom, de nem én provokáltam, nem szólogattam be senkinek. ezek szerint ha nem akarnak felvenni, és van hova menni máshova ahova felvesznek inkább oda kell, az ilyet el kell felejteni, nem?
2017. jan. 11. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mégis felvesznek ilyen helyre, előbb-utóbb úgyis kiutálnak annyira, hogy magadtól lépj le. Ha van más lehetőség is, akkor az ilyen helyet nem kell erőltetni.
2017. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a másik helyre kellett volna menned, magaddal b***sztál ki, amiért vállaltad
2017. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert ez közelebb volt akkor, Bp-i vagyok ez volt a 14. kerbe, ahova felvettek volna Budaörs, mondjuk autóval nem lehetlen, de a pénz több lett volna.


Csak idegesített hogy mi a retekért találták ki hogy bárkit felvegyenek csak engem ne.


Komolyan mondom mostmár legyintek az ilyenen és röhögök az egész álláskereséses hülyeségen, hogy mérnök diplomával sajnos nem vesznek fel raktárosnak 82.000 Ft-ért vegyem tudomásul.


Kész.

2017. jan. 11. 19:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze ez a raktáros dolog csak hasonlat volt, asszisztens-nek vagy hasonlónak.
2017. jan. 11. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen típusú mérnökdiplomád van?:-) Egyébként ez várható volt, egy főnök se szereti, ha megkérdőjelezik a döntését, átnyúlnak a feje fölött és ráerőltetnek olyat, akit nem tart alkalmasnak. Mit gondoltál, mi fog történni?
2017. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk igazad van utolsó.


De ebből ekkora káosz lesz azt nem vártam volna.

2017. jan. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!