Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Baj, ha az ember kilóg a sorból?

Baj, ha az ember kilóg a sorból?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok és kiskoromtól fogva a mai trendi életstílustól mindig eltért az életvitelem: szeretem a csendet, odafigyelek a környezetemre, nem érdekelnek sem a Glamour-napok vagy épp a Rossmann és a belső értékeket részesítem előnyben a külsőségek túlhangsúlyozása és a "nagyfiúskodás" helyett. A munkahelyen sok korombeli ezt nem szereti, kicsit furcsállják, hogy kilógok a sorból és nem gondolkodom úgy mint ők.

2017. jan. 14. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
elvileg nem, de egyébként ebben a társadalomban igen is baj hogy ilyen vagy
2017. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem szándékosan azért vagy ilyen, mert így kilóghatsz a sorból.
2017. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez belülről jön. Elfogadó vagyok az emberekkel, nem fikázok senkit, de visszafelé ez már nem teljesen így működik.
2017. jan. 14. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem tartom bajnak, ha valaki nem kizárólag arra törekszik, hogy leutánozza a korosztálya által diktált életstílust. Nem kell magad mindenáron belekényszeríteni a konformista tömegelméletbe, legyél egyéniség és legyenek meg a saját céljaid, akár az, hogy szembeszállj az elnyomással, ami lelketlen biorobotokat, érzelmek és gondolatok nélküli rabszolgatársadalmat képzelt el a közeljövőre vonatkozólag. Nehéz dolog, de fel kell állítanod a saját szabályaidat, amelyek mentén előre tudsz haladni és tanítani, segíteni tudod a fiatalokat. Ezen kell dolgoznod Neked is, nem szabad hagynunk, hogy a hatalom megfélemlítse, ellehetetlenítse, megnyomorítsa Őket, tudatosítanunk kell bennük, hogy Ők emberek és nem baj, ha vannak érzelmeik és gondolataik. Te már egy komoly, felnőtt, felelősségteljes ember vagy és Neked is ki kell állnod a fiataljaink védelmében. Ez most egy ilyen embertelen világban minden magát valamire is becsülő, értelmes, gondolkodó ember fontos feladata. A hatalom, a kormány célja az, hogy öntudatlan proletár rétegeket hozzon létre és ezekbe a rétegekbe akar beletuszkolni rengeteg embert, akiken majd uralkodhatnak. Ezt kell megakadályoznunk akár forradalommal, népfelkeléssel is.
2017. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Sőt szerintem ez kifejezetten jó. Te még tudsz önmagad lenni, nem vagy egy agymosott hülye mint a többség. Örülök hogy van ilyen ember.
2017. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel a Glamour-napok, de ettől még én is értékelem a belső értékeket. Nem vagy jobb ember attól, hogy nem a dm-ben vásárolsz. Ezért nem tudsz beilleszkedni, mert pont az ilyen külsőségek menték határozod meg a jó/rossz mibenlétét. Ha leakadsz arról, hogy átlagos vagy-e, vagy kilógsz-e a sorból, akkor senki nem fog törődni ezzel. Nekem elhiheted, én is mindig eltértem az átlagtól bizonyos dolgokban, de sosem tartottam magam jobb embernek emiatt - nem is b**gatott soha senki.
2017. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, én nem szeretnék a sorból kilógni.
2017. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ezzel lógsz ki a sorból, hanem ha nem barátkozol, nem vagy közvetlen. nem kérdezel és nem mesélsz magadról.
2017. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!