Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eddig csak levelezőn tanultam....

Eddig csak levelezőn tanultam. Mennyire lóg ki az ember a sorból 34 évesen mesterképzésen, nappalin?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk? Így általánosságban nem lehet erre válaszolni.
2016. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

senkit nem fog érdekelni a korod, max nem lesz pont veled egykorú a csapatban.

nappalin többnyire fiatalabbak vannak, de a mesterképzésesek már inkább 25-30 közt vannak talán. Elég nagy a szórás.

2016. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne? Jártál nappalin mesterképzésre bárhová? Hány éves volt a legidősebb évfolyamtársad? :)
2016. júl. 1. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :)
2016. júl. 1. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:

"Jártál nappalin mesterképzésre bárhová? Hány éves volt a legidősebb évfolyamtársad?"


- Alapszakon volt 36 éves szaktársam. Mivel felnőtt emberről van szó, nem zavarta.


Egyébként azért nem lehet, mert szaktól is függhet. Van olyan szak (pl. színháztudomány), amit az ember szinte csak unalomból végez el. Ott simán vannak idősebbek, ahogy láttam is pl. szabad bölcsészeten nyugdíjast.

2016. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!