Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egészségügyi és pedagógiai...

Egészségügyi és pedagógiai pályán mennyire tolerálják a tetoválást?

Figyelt kérdés
Konduktornak tanulok, és lehet tovább megyek ezután gyógytornászira is, így még nem tudom, pedagógiai vagy egészségügyi területen helyezkedek majd el. Az alkalomra szeretnék egy kis tetoválást (egy mosolygó napocskát). Mennyire tolerálják a manapság?

2017. jan. 15. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nincs látható helyen, semmi közük hozzá
2017. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gondod belőle.
2017. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félreírtam, az alkaromra szeretném a tetoválást. :) Ezért vagyok gondban, mert ott már jobban látszódik. :)
2017. jan. 15. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:

ó :D

hát, nem tudom, szerintem erről inkább kérdezz meg egy szakmában jártas embert, mennyire tolerálják a látható helyen lévő tetkót

2017. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lesz belőle, legfeljebb hosszúujjúval eltakarod. De megfogadhatod #4 tanácsát és megkérdezed egy szakmában dolgozótól.
2017. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdezgettem konduktorokat, sőt vannak is tetováltak, nem gond, elvileg. :)
2017. márc. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!