Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet feljebbtornázni...

Hogyan lehet feljebbtornázni a jelenlegi fizetést?

Figyelt kérdés

Kisebb cég. Én pár hónapja vagyok ott. Viszonylag kezdő diplomás vagyok egy ott dolgozó tapasztalt kolléga mellett. Ketten végezzük az adott feladatkört.

Nettó 120 ezret kapok.

Mennyi emelést lehetne kérnem, mikor és milyen módon.


Itt nics olyasmi, mint a multiknál hogy évente összeülnek átbeszélni a béreket.


2017. jan. 15. 20:51
 1/5 llorTllorT ***** válasza:
49%
jó kérdés .én is ezen agyalok hogy kéne kicsit megdobni a béremet.az ember is azt várna , hogy èvről évre jobb lesz de orbánisztánban pont fordítva van.
2017. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én két évig kaptam forintra ugyanazt a fizetést egy cégnél, ami a 100.000 nettót nem érte el, diplomás vagyok, aztán felmondtam, már nem dolgozom ott.


Nekem más is mondta ha nagyobb fizetés kellene másik cégnél érdemes próbálkozni, mondjuk egy állásinterjún már nagyobb összeget kérsz, nem nehéz összehozni egy interjút. Nekem ezután a cég után jött egy kereskedelmi cég, 140.000 nettó, utána azt is ott hagytam, 200.000 nettó. Bár ezek régen voltak.


Hozz össze pár interjút, és mikor megkérdezik mennyit szeretnél, mondj magasabb összeget. 220-240 nettó mondjuk.

2017. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Orbánisztán? Hát igen ez a nép szivatása politika ami most megy annak nagy hasalás lesz a vége szerintem Orbán oldalról.


Persze Orbánék nagyon szeretnének az embereken segíteni, évi 1000 Ft-tal többet is keresnek a melósok meg úgy mindenki. Jövőre kapunk karácsonyra Fidesz öngyújtót.

2017. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2# neked multik fizettek ilyen sokat?
2017. jan. 16. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
egy konténeres cég adott 200.000 nettót de aztán kivágtak mikor már nem volt rám szükség.
2017. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!