Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálhat azért, mert szótlan...

Utálhat azért, mert szótlan vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem melóhelyen, a munkatársakkal nincs sok probléma, elvannak egymással, magukkal, hozzám is rendesek, ha segítséget kérek, de máskülönben a beszélgetésekbe nem nagyon szállok be. Van egy pasas, aki kezdetben még rendben volt, de már úgy szól hozzám, mint a kutyához, míg a többiekkel normális, abszolút semmi rosszat nem tettem vele, nem szóltam be neki, háta mögött sem beszéltem ki, ami esetleg visszajuthatott hozzá, utálhat szimplán azért, mert kissé antiszoc vagyok?
2017. jan. 16. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek millió oka lehet és nem feltétlen magadban kell keresni. Lehet rossz napja van, emlékezteted valamire vagy véletlenül megsértetted, stb. A legegyszerűbb ha tőle finoman megkérdezed, hogy van-e valamilyen problémája veled, mert kicsit más a hozzáállása.
2017. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem utálat, hanem némileg primitív embereknél a "félelem", mert a másik nem olyan, mint ő, azaz más. Az ilyenek képesek beképzelni maguknak, hogy azért vagy szótlan, mert utálod őt. Ha egyszer elnézést kérsz tőle a szótlanságod miatt és elmondod, hogy te ilyen fajta vagy, a szívébe fog fogadni.
2017. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utálhat, engem is ezért utál pár munkatársam. Mondták is, hogy ezért utálnak, szóval nem én találtam ki, hogy ez az ok. :/


Suliban régen meg egy tanárom utált emiatt. Ő is megmondta a szemembe, az egész osztály füle hallatára, hogy ez az ok. :/


Elég g__ecik tudnak lenni az emberek a csendesebb típusú embertársaikkal! Komolyan mondom, nem értem, mi bajuk van?? Soha nem mondtam semmi rosszat egyikre sem, nem kéne, hogy utáljanak.

2017. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!