Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy utálhat valaki akinek...

Hogy utálhat valaki akinek sohasem ártottam?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal régen nagyon jóban voltunk, aztán az évek alatt elkeztünk másokkal barátkozni,és valahogy elkerültünk egymás mellől de attól még ugyanolyan jóban voltunk.

Legalábbis idáig azt hittem, de pár hete megtudtam egy másik osztálytársamtól hogy a csaj utál engem.És fogalmam sincs miért de ez borzalmasan rosszul esett.Nem is tudom melyik része,hogy a hátam mögött mondta, hogy emellett a mai napig jópofizva jön oda hozzám mintha minden a legnagyobb rendben lenne, vagy hogy én az égvilágon semmit nem ártottam neki, egy rossz szót nem mondtam neki se a háta mögött se a szemébe.

Persze, tudom hogy nem szerethet mindenki akármit is teszek, de én valahogy hozzászoktam hogy mindenkivel jóban vagyok akivel beszélek, akivel nem az meg nem is érdekel.De még mindig nem tudom felfogni:/ Mit árthattam neki? Kérdezzem meg csak úgy? Mi van ha letagadja hogy mondta?

17/l



2016. jún. 20. 20:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
nagyon sok a paraszt :(
2016. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az biztos:/
2016. jún. 20. 20:26
 3/28 anonim ***** válasza:
pasi hiány
2016. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

??

Kinek?

2016. jún. 20. 20:38
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán őt kérdezd meg, lehet fel se tűnt neked, hogy valamivel megbántottad.
2016. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd. De ha valamivel megbántottam volna(ami szerintem esélytelen) akkor nem a szemembe mondta volna hogy mi baja van? Vagy legalább megsértődött volna aztán meg megbeszéljük? Van egy olyan érzésem hogy az egész barátságunk csak valami színjáték volt, az is lehet hogy évekig utált, csak tettette hogy kedvel.
2016. jún. 20. 20:47
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, irigy rád valami miatt.
2016. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%
Női "barátság" nem ér sokat.
2016. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Irigy? Nem tudom:/ Mondjuk egyszer megjegyzést tett kicsit gúnyosan a jegyeimre, mert én kitűnő vagyok, ő meg elég rossz tanuló és sokszor éreztem hogy ez neki nem tetszik. Plussz az alakom miatt is szokott néha hasolnlót csinálni, mert kicsit véknyabb vagyok és van hogy megjegyzi hogy hogy a fenébe nézek ki így ha ilyen sokat eszek.Meg van egy fiú az osztályban akivel jóban van(de nem hiszem hogy szereti vagy hasonlók, csak haverok), a fiúnak meg, kiderül hogy tetszem.De egyébként nem jöttünk össze, mert egyrészt nem akartam megbántani vele ezt a lányt, másrészt meg amúgy sem jött be ez a fiú. Annyira igyekeztem nem megbántani őt! Akkor mégis hogy haragudhat rám ezek miatt? Egyikről sem tehetek.


Azért ez nem teljesen igaz, vannak tartós és igaz női barátságok is.

2016. jún. 20. 21:47
 10/28 anonim ***** válasza:

#8

Hímsoviniszta farok vagy te. Miért hiszik egyes férfiak, hogy csak ők képesek a feltétlen barátságra?


Szerintem, Kérdező, ez nem érdemel további kérdezősködést. Haverok jönnek-mennek, elkerülünk egymás életéből, lezárjuk, kész. Nem kell ezzel ennyit törődni.

2016. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!