Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, aki élelmiszerm...

Van itt olyan, aki élelmiszermérnökként dolgozik?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem, mert azt tanulok és kicsit össze vagyok zavarodva.
2017. jan. 16. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van.
2017. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És te az vagy, vagy csak trollkodsz?
2017. jan. 16. 20:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Én. De nem ígérem kérdés nélkül, hogy tudom a választ.
2017. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jelen
2017. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép privátba kérdezni, hiszen az oldal lényege, hogy mások is lássák a válaszokat, mert ha ugyanaz foglalkoztatja őket, akkor megtalálják.


szóval a kérdések:

"Mire szakosodtál? Főként az érdekelne, hogy melyik tárgy volt az, amit ma is hasznosítasz és mi az, ami már a múlté?"


Hús, tej, baromfi irányt választottam. Mindháromban dolgoztam.

Tárgyakból főleg a technológiát és a géptanos dolgokat használtam. Valamennyire művelettant, mikrobiológiát. Volt, hogy a kémián, és fizikán tanultakra volt szükség, persze nem mindenre. A gazdasági tárgyakból nem sokat használtam. Elektrotechnikát egyáltalán, mivel cégeknél csak villanyszerelőnek van jogosultsága belenyúlni az elektromos dolgokba. Statisztikából messze nem kellett az a szint amit oktattak. Irányítástechnikából se sok minden jött elő. azóta se kellett bináris számokat hexadecimálisra számolni. Matematikának az a szintje se kellett (integrál, differenciálegyenlet stb.) Sok tantárgy volt, most hirtelen eszembe se jut mind. Ha van konkrét tárgyról kérdés, esetleg arról tudok nyilatkozni.

2017. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem inkább ez a műveleti irány az, ami tetszik és jól is megy. A kémiát és a mikrobiológiát sem vetem meg, de annyira nem vagyok oda értük. Hát a statisztikának örülök, mert ez a tárgy a mumusom sajnos. MSc-t végeztél? (A leírásod alapján Corvinus/SZIE-snek tűnsz)
2017. jan. 24. 07:49
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy azért akartam a privátot, mert ott jobban bele lehet merülni. Hogy neked hogy áll most a karriered, hogy ment az elhelyezkedés, stb.
2017. jan. 24. 07:51
 8/16 anonim válasza:

Ha bekapcsolódhatok, engem az érdekelne, hogy BSc-n mennyire hangsúlyos a kémia?

Fakt választás előtt vagyok, és most kellene eldöntenem, merre menjek tovább. Az élelmiszermérnök szimpatikus, de a kémiától tartok.

2017. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

5 félév.

Én gimiben elbohóckodtam a kémiát. Egyetemen, szigorú tanárnál, sok tanulással ,de meglett. Többnyire elsőre :D

2017. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Akkor megnyugodtam

Köszi

2017. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!