Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek szokott olyan orvosi...

Veletek szokott olyan orvosi vizsgálat csinálni munkahelyeken, hogy vérképet is csinálnak mindenkinél?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ez munkakörtől is függhet.
2017. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk igen, azoknak, akik a termelésben dolgoznak.
2017. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl ahol veszélyes anyagot lélegezhet be a dolgozó, ott csinálnak.
2017. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Dolgoztam galvánüzemben (vegyszeres meló), ott félévente laborra küldtek vérvételre.
2017. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam igen, egészségügy így sok minden más is kötelező. De gondolom ez egyértelmű volt.
2017. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági cégnél akik nővényvédőszerekkel foglalkoznak, nekik is kell ilyen.
2017. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, vegyszerekkel dolgozunk.
2017. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, nálunk munkaalkalmassági vizsgálat is csak 1x van, amikor felvesznek, utána soha többé. Elvileg évente kéne, hogy legyen mindenkinek, de soha sincs. :D
2017. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor az államnak dolgoztam ekgre, vérvételre, pszichológiai vizsgálatra, szemészhez, nőgyógyászhoz is el kellett menni (sima ügyintéző voltam)


Gyári irodai munka esetén volt már olyan munkahelyem, ahol vérvétel (drogteszttel), ekg, szemész stb volt, de olyan is, hogy csak a vérnyomásom mérték... mindenhol ugyanaz a mérnöki pozíció volt

2017. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!