Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnököm egy kollégámmal...

Ha a főnököm egy kollégámmal kapcsolatban személyesen keres meg azt vehetem személyes identitásúnak?

Figyelt kérdés
Van egy kollega aki ebben a hónapban meg nem dolgozott 1 percet sem, tudni lehet hogy kb. 100000 ft előleg még nincs levonva a kollégától.Egyedül én tudom csak pontosan hol lakik a kolléga.A főnököm azt mondta nem szondáztat meg mert tudja hogy szolgálatban nem iszok,amiből azt vontam le bizik bennem annyira hogy nem mondok semmit a kollégának.
2017. jan. 19. 19:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem sejtésem van rá hogy fel akarja keresni a kollégát a lakásán.
2017. jan. 19. 19:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Az meg hogy lehet, hogy csak te tudod, hol lakik?

Egyébként a tartozások sem így működnek, hogy a főnök felkeresi a kollégát, hanem a cég megküldi a fizetési felszólításokat, majd legfeljebb peres eljárásban követeli a pénzét végrehajtón keresztül (persze ezek évek), szóval a kolléga csak úgy nem tud elbújni. Milyen cég ez, hogy a főnök személyesen intézi ezt? :D

2017. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Költözött a kolléga, én laktam nála kb. 1 hónapot igy létezik
2017. jan. 19. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!