Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt a szívességet elfogadni,...

Ezt a szívességet elfogadni, ha ő valószínűleg többet akar?

Figyelt kérdés

Vonattal járok dolgozni, ő pedig céges kocsival.

Olyan munkája van hogy sokat jár kocsival, és közel is lakunk egymáshoz.

Szerintem tetszem neki és lehet hogy ahogy teheti el akar majd vinni engem. De ugye én nem akarok vele kapcsolatot. Így szabad ilyen szívességet elfogadom?

Hiába kezdek el mentegetőzni hogy nem kell elvinnie, úgy is erőlködni fog.


Ilyenkor mi a teendő?


2017. jan. 25. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Elég félreérthető, ha fuvaroztatod magad, utána joggal mondaná, hogy hitegetted. Ha nem akarsz tőle semmit, mondd meg, hogy köszönöd szépen a felajánlást, de te szeretsz vonatozni, ott olvasol, felkészülsz a napra, stb. És kész.


Én egyszer egy fagyi-meghívást fogadtam el egy egyetemi társamtól, és arra is később megkaptam, hogy hitegetés volt, szóval szerinted...?


31/N

2017. jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg fel se ajanlotta, nem kell azon stresszelned, hogy elfogadd-e. Ha majd felajanlja, akkor szerintem is finoman utasitsd vissza.
2017. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Finom visszautasitas. Ha nem erti miert, es nem szeretnel kellemetlen helyzetbe kerulni, nyugodtan mondhatod, hogy hanyingered szokott lenni hosszabb autozaskor, vonaton nem. Velem ugyanis pont ez van :)
2017. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted tetszel neki és szerinted fel fogja ajánlani hogy fuvarozgat minden nap. Értem..
2017. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha netán eljuttok a meghívásig, akkor nemet mondasz. Átlagos intellektussal rendelkező emberek értik ennek a szónak a jelentését.
2017. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!