Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek egy ügyvezetőnek...

Szerintetek egy ügyvezetőnek vagy HR-esnek fel kellene "készülni" egy jelölt kapcsán akit behív interjúra?

Figyelt kérdés
Vagy pedig az a normális hogy behívja azt ahogy esik úgy puffan?
2017. jan. 26. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kellene. De sokan nem teszik.


És az sem árt, ha abból is felkészül, hogy milyen feladattal akarja megbízni. Van aki ennek a munkáját is lespórolja (nem csak az interjún, hanem később is), aztán nem érti miért nem úgy dolgozik az ember, ahogy ő gondolja.

2017. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia, köszi hogy írtál.


Tegnap voltam egy műszaki cégnél interjún és az ügyvezető fickó hebegett habogott, szerintem nem is tudta mit mondjon, de persze neki kellett volna szerintem lefolytatni az interjút. Elköszöntem azt eljöttem. Szerintem nem is foglalkozott a CV-vel, csak az a baj hogy mérnök diplomám van és szerintem minimálisat pedig kellett volna.

2017. jan. 26. 09:56
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja, és akkor jön a szöveg hogy "nem mennek a dolgok" .


Néha annyira nem értem az embereket.

2017. jan. 26. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Ők azt csinálnak amit akarnak. A kezükben van a hatalom. Igaz, te is ott nem dologzol, ahol nem akarsz.
2017. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Nem. Ők azt csinálnak amit akarnak. A kezükben van a hatalom."


Aztán a cég ügyvezetője és a dolgozók is ott nem dolgoznak ahol nem akarnak.


De nekem mindegy menjen tovább az ökörködés, hajrá gyerekek.

2017. jan. 26. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért tőlük se várjuk el, hogy felkészüljön 10-20 emberből, persze változó, hogy mennyien mennek hozzá. Egy tapasztalt HR-es egyébként rutinból végzi a dolgát, és elég átfutnia az interjú közben az életrajzodat.
2017. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tehát megnézi hogy mondjuk mérnök diploma, mérnök kell a többit meg már az interjú alatt??


Nem semmi.


Technikus kell, nézi a CV-t technikus oklevél, azt behívjuk, ennyi.

2017. jan. 26. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szűrik az önéletrajzokat biztosan, nem foglalkoznak mindenkivel. Szerintem interjúig ha sok a jelentkező azok jutnak el, akik az előnyben részesül résznek megfelelnek. Túl nagyot nem tudnak mellélőni amúgysem ott a próbaidő, max Ő vagy Te felmond.
2017. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!