Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gondolhatta komolyan...

Mennyire gondolhatta komolyan ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés
Felnőttek vagyunk, a férfi kb. 15 évvel idősebb, segít egy kisebb projekttel kapcsolatban. Kedves, egész jó fej, de tényleg nagyon elfoglalt. Azt mondta, hogy hívjam nyugodtan bármikor, szívesen segít. Csak ez olyan fura, nem akarok a terhére lenni, néha inkább hallgatok, nem kérek segítséget. Ő nem zavartatja magát amúgy, előfordul, hogy este 10 körül hív vissza, stb. de én nem tudom, hogy hogyan kezeljem a helyzetet... Hívjam, ha kérdésem van és ne zavarjon ez az egész? De mi van, ha csak udvariasságból mondott ilyet?
2017. jan. 27. 09:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves Andi, ezt miből gondolod? Nem lenne vmi jó amúgy, mert benne van a pakliban, hogy ő lesz a következő főnököm... :/
2017. jan. 27. 10:00
 12/16 Andi80018 ***** válasza:
Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Ha nincs senkid, meg neki se, akkor egy próbát megér, majd kiforrja magát. Egyébként nagyon gyorsan levágható egy paliról, hogy mit is akar valójában, szerintem. :-) Te szeretnél tőle valamit egyébként, bejön a pali?
2017. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

????

Jesszus, hogyan fogsz megoldani egy projektet, ha ilyeneken problémázol???? És felnőtt férfi vagy. Ja persze.

Hívjad nyugodtan. Azért mondta. Ha nem akar segíteni, azt úgy is észre fogod venni.

2017. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja, hogy nő vagy és párkapcsolatok topik :)

Csak közben átrakták a kérdést?

Szerintem te akarsz ettől a pasitól valamit, azért nem mered felhívni :D Félsz, hogy ő tényleg csak a munkában akar segíteni.

2017. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Inkább attól tartok, hogy félreérti a dolgot... volt már példa arra, hogy hasonló helyzet rosszul sült el, ezt nem akarom elrontani semmilyen hülyeséggel...
2017. jan. 27. 10:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak abban az esetben hívd ha tényleg nem tudsz tovább haladni a segítsége nélkül. Amúgy meg állj rá arra, hogy nem hívogatod, hanem megoldod ahogy jónak látod és ha találkoztok elmondod neki, hogy ezt így oldottad meg, mit gondol.
2017. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!