Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak hozzá, ha meg mielőtt találkoztunk volna élőben, ő tett egy olyan kijelentést, hogy szeretné, ha majd a barátnője lennék?

Figyelt kérdés

Én persze ezt nem vettem komolyan.... Meg ezt úgy írta,h szinte véletlen....mert témában voltunk vhogy...

Aztán így,h mostmár találkoztunk élőben ,és fogunk is ,mert közös programunk van , kicsit érdekes a helyzet...mert élőben persze nem mer dícsérni olyan nyílvánvalóan,mint azelőtt neten tette....

És most nem szeretném ,h azt higyje,h én hittem neki mèg akkor. Nem vagyok naív.... Az már más kèrdés,h így az èlő találkozás után rájöttem,h nem közömbös számomra,erre nem is számítottam,h így lesz....


2013. dec. 9. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt most csak én nem értem?
2013. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!