Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek, hogy felhívják az volt...

Félek, hogy felhívják az volt főnököm. Mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés

Asszisztensként dolgoztam egy nagyobb cégnél az igazgató mellett, két nyelven leveleztem, vendégeket fogadtam, mindenki elégedett volt a munkámmal, amíg a főnököm el nem kezdett nyomulni rám. Először csak "üzleti" vacsorákra hívogatott, SMS-eket írt, mindenféle indokkal felhívott munkaidőn kívül. Mikor látta rajtam, hogy nem érdeklődöm iránta, hirtelen nagyon rosszindulatú lett, folyton kritizált, hibákat talált a munkámban. Egy idő után a fejébe vette, hogy viszonyom van az egyik kollégámmal, és onnantól fogva tényleg elviselhetetlen lett a helyzet. A végén kénytelen voltam felmondani.

Most munkát keresek, hasonló munkakörben, de nagyon tartok tőle mi lesz, ha esetleg felhívják a volt főnököm. Sok jóra nem számíthatok. Szerintetek mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? Van esély rá, hogy fel fogják hívni?



2017. febr. 2. 10:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"ha valaki meg tényleg elkezd lenyomozni téged az szerintem beteges. "


Ebben mi a beteges? Ha valaki több milliót akar valamire költeni annak általában utánanéz.

Én is beteges vagyok, mert amikor házat akartam építtetni felkerestem az építő cég előző kuncsaftjait, és megkérdeztem hogy dolgozik?

Szerintem ez nem beteges hanem logikus.

2017. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az más szerintem.


Én arról beszélek ha ilyen magánügy jelleggel kezdenek el lenyomozni valaki, nem azt ki milyen munkát végzett és mik voltak a feladatai.

2017. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!