Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetnék Dj?

Hogyan lehetnék Dj?

Figyelt kérdés

14/F

Szóval, már nagyon régóta foglalkoztat, kb 11 éves korom óta akkor szedtem le a Virtual Dj szoftvert, és nagyon tetszett.Úgy gondolom erre szántak engem, a legjobban hozzám illő dolog(Szeretek bulizni, vagyis bulis vagyok, genetika:P+Szeretek másoknak is jót tenni, szerintem a Dj az ideális dolog)

Már ha jól tudom megélni csak akkor lehet belőle hamár eléggé a csúcson vagy..

Az a baj annál többet nem tudok, hogy jön 1 zene, és átviszem a másikba..

Illetve kevés olyan zenéket ismerek(Nagyon sok zenét ismerek, csak hát slágerek)és nemtudok mit mire rakni..

Illetve nemvagyok tisztában az alapfogalmakkal..

De úgy tudom hogy pl.keverőt csak akkor éri meg venni ha 100000 felett veszek

Illetve, a púlt az az akar lenni amin már 2db "CD is van"

Hogyan kezdhetném el?Úgy gondolom nem húzhatom tovább az időt, a jó dj-k is korán kezdik, és amire betöltik a 18+-at, bár valahol nem onnan számít valaki nagykorúnak addigra már tapasztalt DJ-k vállnak belőlük..

Tudnátok ajánlani alap dolgokat, hogy ne szoftveren folytassam, de olcsókat..és még egyéb segitséget?


2017. febr. 9. 17:12
 1/1 anonim válasza:
Ezer+1 tutorial van fent youtubon szerintem nézegesd azokat aztán mikor már jobban belemélyedtél eltudod dönteni hogy ez neked való-e szeretnéd csinálni, vagy sem.
2017. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!