Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti otthagynátok ilyen munkahel...

Ti otthagynátok ilyen munkahelyet?

Figyelt kérdés
Közmunkán vagyok, tehát nem keresek sokat. A főnök is egy szemét amúgy. Előfordult, hogy a többiek előtt, azt mondta rám, lekezelő stílusban, hogy semmit se csinálok, ami egyáltalán nem igaz. Sőt még volt úgy hogy nekem sokkal több munkát kellett megcsinálnom, mint a többieknek. Az egyik alkalmazott szintén közmunkás, de mivel ő is egy kedvenc, és hatalma van, ő is úgy beszélhet velem csúnyán. Volt hogy kintről kiabált, hogy gyere ide, ha azt mondom, miközben valamit pont csináltam.
2017. febr. 11. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nincs másik nem hagynám ott, de ahogy találok, lépnék innen.
2017. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy főnök nekem azt mondja, hogy semmit nem csinálok, na az után kezdek semmi nem csinálni. Aztán mikor elküldött, mert nem dolgozok, rájön, hogy mennyit dolgoztam!


közmunka összegéért meg biztos nem törném magam halálra.

2017. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most nem azt mondom hogy verd le a gyereket, de lépjél le, nem igaz hogy nincs jobb.


Nekem is volt ilyen, igaz nem közmunka, hanem egy kivitelező cég, azt egyszer meguntam az ökörködést azt kisétáltam, papírok beadva. Következő munkahely: fizetés duplája. ha-ha.


Na szóval bármilyen papírod is van, vagy jobban fogalmazva milyen nincs, vannak komoly cégek, akik nem ökörködnek, vagyis tudják ha elkezdenek ökörködni akkor "mehet az egész klub a balettbe ugrálni", egy ilyen, bármelyik jobb ennél. És soknál nem is kell ilyen meg olyan papír, és a fizut is lehet normálisat leakasztani. Ennyi.

2017. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!