Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti otthagynátok ezt a munkahel...

Ti otthagynátok ezt a munkahelyet?

Figyelt kérdés

Találtam egy jónak tűnő munkahelyet, de rájöttem, hogy egy nagy átverés az egész. Eladói munkakör, viszont össze-vissza kell bejárnom, vagy reggeltől estig, vagy csak 3 órát, ez a főnök kedvétől függ, de előre az 5ből 2-t tudok csak, a többit meg akkor tudom meg, amikor szólnak, hogy mehetek haza.

Vidéki vagyok, amit ők tudnak, és kértem, hogy ha lehet, akkor vegyék figyelembe a menetrendet, legalább, hogy ne kelljen várnom mondjuk egy órát. Eleinte még ez meg is volt oldva, de később már nem érdekelt senkit.

A szabadságomat úgy kaptam meg, hogy beírtak 3 dátumot, mikor nem dolgoztam (de nem én kértem, hogy ne dolgozzak, hanem úgy adták elő, hogy olyankor másik eladó dolgozik). Így az évre már egyre kevesebb a szabadságom, és szerettem volna én kiválasztani, hogy mikor van szükségem szabadnapra (orvos, stb)...

Napi 12órát dolgozok, de 4 órásba vagyok bejelentve. A munkatársaim dirigálnak,azt hiszik, hogy ők nekem a főnökeim, és nem tudok velük értelmesen beszélni, hogy engem ez zavar.

0 szabad hétvégénk van, egész évben. És arra még csak kérvényezni sem lehet a szabadságot..

Havi nettó 60.000 ft-ért.

Nem kapok semmi juttatást/támogatást.

Sajnos jelenleg nincs más munkahely kilátásban, de idegileg kikészülök, úgy érzem.

22N


2015. márc. 29. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

12 óra 4 órásba bejelentve - azonnal otthagynám+feljelentés.

Havi nettó 60.000 - diákmunka is jobb

Munkatársak dirigálnak - sz*rnék rájuk magasról.

nagyjából ennyi

2015. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
miért dolgozol 12 órát, ha 4 órát fizetnek? (és még arra is elég necceske ez a pénz)
2015. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnyomnám őket a navnak, majd hátradőlnék és páholyból nézném végig az előadást!


Keress mást, add be a jelentkezésedet mindenhova. Állíts rá mindenkit az álláskeresésre. Írj egy letisztult önéletrajzot, mellé egy sablon motivációs levelet. És küldd el minden szóba jöhető helyre.

2015. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehugyoznám ezt a helyzet. Menj már el egy mekibe, még az is korrektebb ennél. Ott legalább csak 8 órát fogsz dolgozni a nettó 70 rongyért.
2015. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt még nem is mondtam, hogy mellékesen miket kell még megcsinálni, és hogy hogyan korlátozzák a személyiségemet, gondolok itt olyanra, hogy még azt is megszabják, hogy milyen szavakat használjak, stb. Ha az egész munkaköri leírásomat felsorolnám ide, kb. egyikőtök sem hinné el, és állítom, régen dolgoztam a Tescoban, nem volt egy leányálom, de ettől százszor jobb volt..:(
2015. márc. 29. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg tudnál élni pár hónapig, míg találsz új melót? ha igen, akkor azonnal lépj kifele.
2015. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nézd, amíg az emberek hagyják magukat,addig ezt fogják velük csinálni. Lépned kell.Én kukoricakapálásért diák koromban 85ezret kaptam és ott csak 8órát dolgoztunk,amiben az ebédidő is benne volt. Ne hagyd magad kihasználni!
2015. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nettó 60k 4 órás munkáért is édeskevés, ennyiből jöttem ki koleszos egyetemistaként, otthonról kapott kajával.
2015. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!