Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor egy főnök pszichoterror...

Amikor egy főnök pszichoterror módszerekkel igyekszik "motiválni" a dolgozókat, az egy tudatos választás?

Figyelt kérdés
Szerintetek a pszichoterror módszer alkalmazása az adott főnök személyiségének valamilyen meghibásodása vagy ellenkezőleg? Pontosan tudja és tisztában van vele ezzel mit tesz, de nem érdekli?
2017. febr. 17. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ritka esetben tudatos szerintem, leginkább "szívből" jön. Az az ember se túl gyakori, akit ez motivál és jellemzően minél nagyobb felelőséggel járó és szellemi munkát végez valaki, annál frusztrálóbb és hátráltatóbb. Milyen munkakörben?
2017. febr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a tehetetlenség egyik megnyilvánulása...
2017. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szellemi munka volt. De már vége, mert otthagytam...


Csak az zavar, hogy nem értem az okát és nem tudom magamban "felmenteni", nem találok rá egy logikus magyarázatot.

2017. febr. 17. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne keres logikát, amiben lehet hogy nincs is :)
2017. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!