Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BP British Petrolnál (Bp-en)...

BP British Petrolnál (Bp-en) milyen dolgozni? Mennyi a túlóra? Munkaidő rugalmas? Két gyerek mellett jó választás lehet?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


túlóra elég általános egy ilyen SSC-nél, a BP sem kivétel.


Semennyire sem rugalmas a munkaidő, 9-1730-ig vannak.


Javaslom a Kormányhivatali állásokat, ahol sokkal gyerekbarátabb munkaidő van, pénteken pl. 13:00-14-ig vagyunk MAX

Persze a bér az pocsék.

2016. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
SSC, rengeteg a túlóra. Ha kicsi a gyerek, akkor nem ajánlom. Ha 16 év felettiek, akkor jó választás.
2016. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért nem minden sscben sok a túlóra. Egy ismerős azt mondta hogy ott heti két napot otthonról is lehet dolgozni. Ez jól hangzik.

Az állami szférával az a gond h olyan keveset fizetnek h abból itt Bp környékén nehéz megélni, bár jó oldala h nem kell sokat dolgozni és a munkaidő is jó.

2016. nov. 12. 08:59
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

"ott heti két napot otthonról is lehet dolgozni. "


Munkakörfüggő. Erősen. És biztos nem az elején, majd félév-1 év után, ha már bizonyítottál.

2016. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Így igaz engem is etettek a home office al aztán több mint egy év után lehetett csak ill ha volt velem vmi bajuk akkor meg egyáltalán nem. Erre építeni nem lehet sajnos.


Államiba kell menni jövőre lesz emelés

2016. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tutu79 válasza:
Szia, elkezdtél ott dolgozni végül? Milyen a légkör? Én is hasonló cipőben járok, pici még a gyerek, ezért erősen gondolkozok hogy hogyan legyen. Szívesen fogadnám a tapasztalatod. Köszi
2016. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy végül elmentél-e a bp-hez dolgozni, és milyenek a tapasztalataid, ha igen. Megosztanád velünk? Előre is kösziiiii!!! Gyerek mellett hogy bírod (én is gyerekes vagyok 10 évesek)
2017. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én itt dolgozom 2 éve. Imádom. A munka jó, átlag 5-6 túlóra egy hónapban és heti két homeoffice. Két gyerek mellett is vígan elvagyok. Csak ajánlani tudom :)
2018. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: és a home office próbaidő után már lehet, vagy csak 1-2 év után? Havi 5-6 túlóra? Nekem minden ismerősöm aki multinál dolgozik azt mondja h kell túlórázni, vannak akik hétvégén is.
2018. jan. 23. 17:44
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok, én voltam a kérdésfeltevő, és nem vettek fel, azt hiszem, már nem az én korosztályomat keresik az ssc-kbe. Elég speckó tudás kellett, tesztet irattak, de olyat, hogy dobtam egy hátast (adó munkakör, EU áfa háromszögügyletek, de abból is a full speckók). A tesztet is angolul kellett megírni, illetve volt még egy személyes interjú, ott is szinte folyékony angol nyelvtudásra lett volna szükség. Én egy 10-es skálán kb. 6-os szóbeli tudással rendelkezem, ide ez kevés volt. Az interjúztató srác nem volt egyáltalán szimpi, látszott, hogy "bulldog" típus, én nem szívesen dolgoztam volna alatta.
2018. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!