Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségivel mennyi esélyem...

Érettségivel mennyi esélyem van reálisan nézve egy irodai munkára?

Figyelt kérdés

2016. dec. 15. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
2016. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyik barátom nemrégen helyezkedett el az önkormányzatnál,mint a kerületen belül valami közös képviseletek ügyintézője.

Bement azt sem tudta mit kell csinálni,vagy mire jelentkezett,mutatta az érettségit,felvették,gyorsan belejött,azóta is ott van.

Irodában pötyög szigorúan 8 órát egy perccel sem többet,heti egyszer megy ki a házakhoz,pénteken csak 1ig kell lenni,hétvége szabad.

2016. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
#2: 99,9% hogy protekciós volt.
2016. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha nő vagy, akkor sok. Érettségizett nőket szeretnek ilyen pozíciókba tenni. Férfiként kicsi az esély, akkor inkább az iparban szeretnek elhelyezni. Ha nem is szalagon, de pl. minőségellenőrként, vagy ilyesmi.
2016. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
utcáról ment be,nem volt protekció.
2016. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha jól bánsz az office alkalmazásokkal, tehát értesz a számítógéphez, esetleg tudsz egy idegennyelven is beszélni, és megfelelsz a követelményeknek, pl. monotonitás tűrés, precizítás , akkor simán van esélyed rá :)
2016. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"pl. monotonitás tűrés, precizítás"


Szalagmunkán is ugyan ezek a követelmények.

2016. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kicsit több kell, mint egy érettségi. Valami releváns szakma, pl. informatika.
2016. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Nekem is érettségim van, két nyelvvizsgám, jó referenciáim és 170 nettót keresek. Ja és nincs ismerősöm.
2016. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozom (dolgoztam, most gyed-en vagyok), ott a nem szakdolgozók közül a többségnek csak érettségije van. Állami cég. A munkaügyesnek és a gazdaságisnak van külön végzettsége, a többiek ügyintézők, és elég az érettségi, én is úgy kezdtem (fél évem volt vissza a diplomáig). Senki nem protekcióval került oda.
2016. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!