Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt miért nem lehetett az...

Ezt miért nem lehetett az álláshirdetésbe leírni?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy részmunkaidő. Jelentkeztem rá. Fel is hívtak. Menjek be állásinterjúra. Örültem neki. Nagyon izgultam előtte. Éjszaka semmit nem aludtam. Elmentem és ott közölték késő délután van a kezdés este 9-10-ig. Van túlóra is. Állandó műszak. Péntek, szombat este is. Nagyon csalódott voltam, azt hittem nappalra keresnek embert, szimpik is voltak meg a hely is. Ha ez benne lett volna az álláshirdetésben totál másképp állok hozzá. Szegény anyum, párom is csalódott emiatt.
2017. febr. 24. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb álláshirdetés egyszerűen nevetséges.

Vagy jópofizó, "családias hangulat", elvicceskedő baromság, vagy 3 pozícióra keresnek nagy magas elvárással embert, kevés fizetésért.

Sajnos ehhez hozzá kell szokni, nemhiába tekintik a munkaerőt fogyóeszköznek.

2017. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azaz nem kell hozzászokni, én ismerősön keresztül találtam munkát, mert kb. így a legmegbízhatóbb a dolog.
2017. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!