Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyi idő után unnátok...

Ti mennyi idő után unnátok bele és keresnétek másik munkahelyet ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Évente egy olyan hónap van amikor minden hétvégétek szabad. Utána két hetente hétvégente is kell dolgozni menni ( vasárnap is! ). Illetve a munkához tartozó versenyekre. Ha kiállítás van csak este értek haza. Ha verseny akkor otthon se alszotok.
2017. febr. 26. 20:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Főnököttökkel többet vagytok együtt mint a családotokkal.
2017. febr. 26. 20:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg nekem megfelel ez az életmód.
2017. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha jól fizet, akkor addig dolgoznék ott, ameddig vagy nem találok jobbat, hasonló bérezés mellett, vagy ameddig nem tudnék elindítani egy vállalkozást.

Ha nem fizet jól, akkor egyből váltanék, ahogy kezd teher lenni az állandó távollét.


Az biztos hogy hosszútávon ezt nem lehet bírni.

2017. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amint lehet váltanék.
2017. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyire szeretném a munkám. Ha jó lenne az állás, a munkám a hobbim lenne és jó a fizetés, akkor csinálnám amíg birnám. Ha utálnám az egészet akkor keresnék másikat.
2017. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a héten ugyanúgy jár a két szabadnap, mint másoknak a hétvége, akkor nekem nem számít. Nincs családom, úgyhogy tökmindegy, hogy hétvégén vagyok otthon vagy hétköznap.
2017. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs szabad hétvége? Ha ez tudom előre, akkor alá se írom a szerződést. Ha utólag derül aki, akkor próbaidő első hetében tuti leléptem volna.


Nekem bőven elég heti 5 munkanap, napi 8 óra munkával.. néha ez is sok!

2017. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azon a héten nem jár szabadnap! Van olyan hogy következő hétvégén sem ha úgy jön ki. És otthon várnak otthon.
2017. febr. 26. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem törvényes
2017. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!