Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már valakivel olyan,...

Volt már valakivel olyan, hogy úgymond zaklatta a volt munkahelye a határozott kérés ellenére?

Figyelt kérdés
Arról a szituációról beszélek,mikor te vitted a munka oroszlán részét,felmondtál betanítottad az utodod és megmondtad téged munka ügyben hogy mit hogy kell ne hívjanak de ennek ellenére hivogatnak....
2017. febr. 27. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szélsőséges az eset, akkor jelentsd fel őket zaklatásért.
2017. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is kerestek néhányszor munkahely váltás után, de nem zavart, sőt kicsit még jól is esett, mert ez mutatta, hogy fontos voltam az előző helyemen. Egyébként is miért ne segítenék, ha tudok?
2017. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem részletezném,nem akarok kicsinyes lenni velük,bosszú álló sem,de én sem kaptam sose segítséget,elnézték hogy én kihagyom a reggelit,ebédet hogy egy cigire alig van időm....a saját felettesem nem tudta mit kell csinálnom....hajlandóság sem volt benne erre pedig ő "vezető"....köszönetet nem vártam sosem,de legalább megbecsülést igen. Túl sok tüske maradt bennem. Úgy vagyok vele,nem becsültek meg,akkor most oldják meg,talán most az is megmozdíthatja majd magát aki eddig a 8ból 2órát max ha kitöltötte a munkaidejét,de a vetítés ment...
2017. febr. 27. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kisétáltam egy helyről, mondjuk volt több is, na de az egyikből hivogatnak hogy ilyen meg olyan szerződést írjak alá, egy új projektről lenne szó.


De megmondtam nekik inkább felejtsenek el, megköszönöm.


Úgy teljesen hagyjanak békén.

2017. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Feljelenti zaklatásért?


Azt pedig hol??

2017. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendőrségen

Amúgy meg letiltod a számukat vagy közlöd, hogy mennyi az órabéred megbízásos szerződés esetén, ha elég nagy összeget mondasz többé nem hívnak

2017. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!