Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van esélyem találni irodai...

Van esélyem találni irodai munkatársat folyékony, hibátlan szlovák/cseh nyelvtudással Budapesten? Mennyi fizetés a reális amit kínálni tudnánk?

Figyelt kérdés
Irodai munkáról van szó, adminisztráció, komunikáció a szlovák partnerekkal, kapcsolattartás, új partnerek kikutatása, és tolmácsolás.

2017. márc. 1. 12:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%
Önmagában nem elég a cseh/szlovák, középfokú angol kell mellé. A legtöbb idegen nyelvre kihegyezett állásnál a követelmény minimum B2 angol + minimum C1 szinten egy másik idegen nyelv.
2017. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Én ismerek egy ilyen lányt, de ő vegyészmérnök és a SOTÉ-n dolgozik. Talán ha a többszörösét kínálnád a közalkalmazotti fizetésének, akkor lemondana a hivatásáról.:)
2017. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy az előző is írja, önmagában nem feltétlenül, de ha van hozzá egy megfelelő szintű angolod, akkor nem lesz nehéz például egy SSCben elhelyezkedni.
2017. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként túl sok mindent akartok egy munkakörbe beszorítani:

1. Irodai adminisztráció.

2. Tolmácsolás 3 nyelv között.

3. Értékesítői munka.

Szerintem ez eleve nem fog menni.

Az értékesítés, új partner felkutatása egy külön szakma, és adottság.

A másik kettő meg 2 másik embertipus.

Jobban jártok, ha részmunkaidőre felvesztek 3 külön embert a 3 külön feladatra.

2017. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Most látom, hogy a kérdést mintha cég írta volna, bár elképzelhetetlennek tartom, hogy ilyen kérdést cég vagy HRes a Gyakorin tegyen fel.

Mindenesetre van sok ilyen ember Budapesten, lehet toborozni nyelvszakot végzettek között egyetemeken, nyílt napokon, HR portálokon, stb. Ami a fizetést illeti, egy SSC-s multi például minimum bruttó 250-300 ezres fizetéseket osztogatnak pályakezdőknek ilyen területen, nem tudom, felveszitek-e ezzel a versenyt.

2017. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
5: Mi az az SSC?
2017. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
#6: shared service center
2017. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
7: És az mi? :D Tudok angolul, csak nem tudom, mi ez az intézménytipus.
2017. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Erre való a Google.


[link]


[link]

2017. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Kis cég vagyunk, 3 alkalmazottal. Nekem az angol nem hiányzik, szlovák és cseh fontos lenne. Amúgy olyan aki folyékonyan beszél szlovákul, érti a cseh nyelvet is?
2017. márc. 1. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!